iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 12. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

47 hlasů
14670
zhlédnutí

Události, komentáře

Zelená bitka — Královéhradecký maratón — Kolik životů má Berlusconi? — Zpívající hmyz

58 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zelená bitka

  0:37 do playlistu

  Zelená bitka
  Státní fond životního prostředí. Úřad, o kterém dosud nebylo příliš slyšet. A přesto v něm, podle ministra životního prostředí Pavla Drobila /ODS/, zuří nejspíš personální válka. A to mezi šéfem fondu Liborem Michálkem a jeho prvním náměstkem Dušanem Fibingerem. Michálka ministr Drobil odvolal, první náměstek je na nucené dovolené. Co vzájemnou nevraživost rozpoutalo? Na úvod pořadu budou debatovat aktéři „zelené bitky“ Libor Michálek a Dušan Fibingr. A komentář dodá Jiří Kubík, zástupce šéfredaktora MF Dnes, která celou kauzu mapuje.

 • Královéhradecký maratón

  28:50 do playlistu

  Královéhradecký maratón
  Ani napočtvrté nedokázali královéhradečtí zastupitelé zvolit primátora. Městu chybí i vládní koalice. Proč se politici krajského města nedokážou dohodnout? Diskutovat budou kandidát na primátora Zdeněk Fink /Hradecký demokratický klub/ a Hana Orgoníková /ČSSD/.

 • Kolik životů má Berlusconi?

  36:22 do playlistu

  Kolik životů má Berlusconi?
  Mediální magnát, politik a skandalista Silvio Berlusconi zůstává v čele italské vlády. Jeho kabinet ustál hlasování italského parlamentu a těsně získal důvěru. Jak silná zůstává Berlusconiho pozice v politice a společnosti? Rozebereme s italským novinářem Andreasem Pierallim.

 • Zpívající hmyz

  43:37 do playlistu

  Zpívající hmyz
  Cvrčkové nebo cikády. Dva zástupci z ohromné říše hmyzu, jejichž „zpěv“ upoutal autory výstavy v Národním muzeu. O hmyzích hudebnících budeme mluvit s bioakustikem hmyzu Petrem Kočárkem.

Přehrát vše

Související