iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 9. 2010
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

31 hlasů
8023
zhlédnutí

Události, komentáře

Zdravotnická pohotovost — Co si Google nevyfotí... — Turecké rozhodnutí — Co přinesly Benátky?

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Zdravotnická pohotovost

  0:36 do playlistu

  Zdravotnická pohotovost
  Zdravotníci a sociální pracovníci – další, kdo se bouří kvůli chystaným změnám platů. Pokud se odbory nedohodnou s vládou, stávka vypukne na volební den 15. října. Jsou opravdu zaměstnanci ve zdravotnictví platově podhodnoceni? Nejen na to se zeptáme poslance Marka Šnajdra (ODS), místopředsedkyně Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče Ivany Břeňkové a Petra Vaška, redaktora Hospodářských novin.

 • Co si Google nevyfotí...

  22:10 do playlistu

  Co si Google nevyfotí...
  Panoramatické snímky ulic v dalších českých městech už zřejmě speciální auto společnosti Google nevyfotí. Úřad na ochranu osobních údajů totiž nevyhověl žádosti firmy o registraci mapové služby Street View v Česku pro další sběr a zpracování fotografií. Kde je hranice veřejného prostoru a práva na soukromí? Rozebereme s Filipem Pospíšilem, expertem na ochranu soukromí z organizace Juridicum Remedium.

 • Turecké rozhodnutí

  32:16 do playlistu

  Turecké rozhodnutí
  Turci dali zelenou ústavní reformě, kterou se tak chtějí přiblížit Evropské unii. Měla by vést především ke změnám v soudní hierarchii a omezení pravomocí vlivné armády. Bude jedna reforma stačit k tomu, aby se Turecku otevřela cesta do Unie? Odpoví zpravodaj České televize z Turecka Petr Zavadil a bývalý velvyslanec ČR v Turecku Tomáš Laně.

 • Co přinesly Benátky?

  43:35 do playlistu

  Co přinesly Benátky?
  Snímek Někde americké režisérky Sofie Coppolové se postaral o asi největší překvapení letošního filmového festivalu v Benátkách. Přestože u kritiky vyvolal smíšené reakce, odnesl si nakonec hlavní cenu – Zlatého lva. Jaký je filmový svět podle benátského festivalu? Téma pro uměleckou ředitelku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech Evu Zaoralovou.

Přehrát vše

Související