iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 7. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

14 hlasů
3937
zhlédnutí

Události, komentáře

Na startu — Slovenské lavírování — Hvězdný tenor José Cura

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Na startu

  0:38 do playlistu

  Na startu
  Nová vláda premiéra Nečase se může pustit do práce – prezident Klaus na Pražském hradě kabinet ODS, TOP 09 a Věcí veřejných jmenoval do funkce. Podaří se plánované reformy prosadit i v praxi? Mají všichni noví ministři pro vedení svých resortů dostatečné odborné znalosti? A hrozí kvůli plánovaným škrtům zvyšování sociální nerovnosti, jak tvrdí ČSSD? Politická debata hned na úvod Událostí, komentářů – s ministrem obrany za ODS Alexandrem Vondrou a místopředsedou sněmovny za ČSSD Lubomírem Zaorálkem. Komentář přidají Alexandr Mitrofanov z Práva a Martin Komárek z Mladé fronty DNES.

 • Slovenské lavírování

  29:32 do playlistu

  Slovenské lavírování
  Slovensko vyjednávalo o podílu na záchranném fondu eurozóny. Přestože nová premiérka Radičová závazek bývalého Ficova kabinetu přispět původně vehementně kritizovala, po tlaku Bruselu couvla a připustila, že Bratislava asi bude muset dohodnutou sumu zaplatit. Proč nakonec po silných prohlášeních Radičová tak rychle ustoupila? Změní se s novou slovenskou vládou postoj k fungování země v eurozóně? Téma rozebereme s Ondřejem Houskou z Českého rozhlasu.

 • Hvězdný tenor José Cura

  38:22 do playlistu

  Hvězdný tenor José Cura
  Slavný tenorista José Cura je potřetí v Česku – italským operním repertoárem otevře českokrumlovský hudební festival. Charismatický Argentinec, proslulý svým nekonvenčním koncertním projevem, se kromě zpěvu věnuje i dirigování, skládání, operní režii nebo fotografování. José Cura bude exkluzivním hostem Událostí, komentářů – ve studiu si s ním budeme povídat o jeho rozmanité profesní kariéře, ale samozřejmě hlavně o hudbě.

Přehrát vše

Související