iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 6. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
3432
zhlédnutí

Události, komentáře

Rozdělená křesla — Mr. No — Konec legendy — Vila Stiassni

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Rozdělená křesla

  0:28 do playlistu

  Rozdělená křesla
  Ministerská křesla jsou rozebraná, teď už jen doladit program a rozdělit si náměstky. Všechno dopadlo podle dohody - šest křesel pro ODS, pět pro TOP 09 a čtyři pro Věci veřejné. Ty taky nakonec dostaly, co chtěly – Radek John povede ministerstvo vnitra, resort dopravy pak Vít Bárta. Jak vyjednávání probíhalo? A co chystají budoucí ministři udělat jako první? Zeptáme se zástupců všech tří stran. Za Danielem Takáčem se spojíme živě do Poslanecké sněmovny, kde bude sledovat další jednání K9 a téma ve studiu doplní taky komentář analytičky Událostí, komentářů Martiny Lustigové.

 • Mr. No

  30:25 do playlistu

  Mr. No
  Seznamte se – Norman Eisen bude zřejmě novým americkým velvyslancem v Česku. Na post ho navrhl prezident Barack Obama, teď ho bude muset potvrdit americký Senát. Místo velvyslance je v Praze volné už víc než sedmnáct měsíců. Eisen není kariérní diplomat. S Obamou se zná už od studií na Harvardu. Víc v reportáži Bohumila Vostala.

 • Konec legendy

  34:15 do playlistu

  Konec legendy
  CNN po 25 letech přijde o jednu ze svých vlajkových lodí. Larry King totiž na podzim končí se svojí legendární talkshow – Larry King Live. Jeho pořad se zapsal do historie jako nejdéle vysílaná relace se stejným moderátorem ve stejnou dobu a na stejném televizním kanálu. V čem je jiný než všichni ostatní a kdo ho nahradí? Téma pro publicistu Miloše Čermáka.

 • Vila Stiassni

  44:32 do playlistu

  Vila Stiassni
  Na závěr Událostí, komentářů se podíváme do brněnské vily Stiassni. Ve slavné funkcionalistické stavbě vznikne Centrum obnovy památek architektury 20. století. Renovace přijde na 179 milionů. K čemu bude centrum sloužit? A proč padla volba právě na tuto vilu? Zeptáme se ředitele Národního památkového ústavu z územního pracoviště Brno Petra Kroupy.

Přehrát vše