iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

11 hlasů
5586
zhlédnutí

Události, komentáře

Vyjednávání pokračují — Důchodová reforma — Silnice bez značek

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vyjednávání pokračují

  0:37 do playlistu

  Vyjednávání pokračují
  Vyjednávání o vládní koalici jsou v plném proudu. ODS, TOP 09 a Věci veřejné dolaďují společný program a velmi nesměle se začínají objevovat i první personální požadavky. Strany shodně sice tvrdí, že personální otázky jsou zatím předčasné, už dnes se ale vyjednávací týmy přihlásily o místo šéfa sněmovny. To se nelíbí vítězné ČSSD. Jak jsou jednání daleko? Jsou strany ochotné ke kompromisům? Probereme s předsedou Věcí veřejných Radkem Johnem.

 • Důchodová reforma

  23:40 do playlistu

  Důchodová reforma
  Bez důchodové reformy se Česko neobejde. To tvrdí odborníci už několik let. Dnes představila tzv. Bezděkova komise, poradní expertní tým ministrů financí a sociálních věcí, dva návrhy. Oba počítají se snížením pojistného a zvýšením sazby DPH. Podrobněji v reportáži. Která z variant má větší šanci projít? Jak se k návrhům staví parlamentní strany? Téma pro předsedu Věcí veřejných Radka Johna, 1. místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska a ekonomické experty Martina Kocourka z ODS a Jana Mládka z ČSSD.

 • Silnice bez značek

  45:28 do playlistu

  Silnice bez značek
  Netradiční dopravní systém plánují radní v německém Hamburku. Z několika silnic chtějí odstranit dopravní značení. Proč? Jezdí řidiči bez značek opravdu opatrněji, jak radní tvrdí? Nebo je to jen nevyzkoušený výstřelek? Zeptáme se dopravního experta Roberta Šťastného.

Přehrát vše