iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2010
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

11 hlasů
5588
zhlédnutí

Události, komentáře

Vyjednávání pokračují — Důchodová reforma — Silnice bez značek

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Vyjednávání pokračují

  0:37 do playlistu

  Vyjednávání pokračují
  Vyjednávání o vládní koalici jsou v plném proudu. ODS, TOP 09 a Věci veřejné dolaďují společný program a velmi nesměle se začínají objevovat i první personální požadavky. Strany shodně sice tvrdí, že personální otázky jsou zatím předčasné, už dnes se ale vyjednávací týmy přihlásily o místo šéfa sněmovny. To se nelíbí vítězné ČSSD. Jak jsou jednání daleko? Jsou strany ochotné ke kompromisům? Probereme s předsedou Věcí veřejných Radkem Johnem.

 • Důchodová reforma

  23:40 do playlistu

  Důchodová reforma
  Bez důchodové reformy se Česko neobejde. To tvrdí odborníci už několik let. Dnes představila tzv. Bezděkova komise, poradní expertní tým ministrů financí a sociálních věcí, dva návrhy. Oba počítají se snížením pojistného a zvýšením sazby DPH. Podrobněji v reportáži. Která z variant má větší šanci projít? Jak se k návrhům staví parlamentní strany? Téma pro předsedu Věcí veřejných Radka Johna, 1. místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska a ekonomické experty Martina Kocourka z ODS a Jana Mládka z ČSSD.

 • Silnice bez značek

  45:28 do playlistu

  Silnice bez značek
  Netradiční dopravní systém plánují radní v německém Hamburku. Z několika silnic chtějí odstranit dopravní značení. Proč? Jezdí řidiči bez značek opravdu opatrněji, jak radní tvrdí? Nebo je to jen nevyzkoušený výstřelek? Zeptáme se dopravního experta Roberta Šťastného.

Přehrát vše

Související