iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 5. 2010
23:00 na ČT24

1 2 3 4 5

36 hlasů
17354
zhlédnutí

Události, komentáře

Studentské volby — Suverenita x TOP09 — Vyloučená zoo — Svět knihy

60 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Studentské volby

  0:38 do playlistu

  Studentské volby
  Výsledky studentských voleb budou nakonec známy už před volbami. Společnost Člověk v tísni, která projekt organizovala, je zveřejní zítra. Proč pořadatelé několikrát svůj plán změnili? Skákali podle toho, jak politici pískali? Byl projekt vůbec dobře připraven? A splnil očekávané cíle? Probereme s vedoucím projektu Karlem Strachotou ze společnosti Člověk v tísni.

 • Suverenita x TOP09

  12:01 do playlistu

  Suverenita x TOP09
  Dnešní předvolební duel svedl dohromady strany, které mají minimálně jedno společné. Obě mají zástupce ve Sněmovně, i když je voliči v předchozích volbách nezvolili. Spojují je i programy? Debatovat budou Jana Bobošíková ze Suverenity-Bloku Jany Bobošíkové a Miroslav Kalousek z TOP 09.

 • Vyloučená zoo

  39:36 do playlistu

  Vyloučená zoo
  Zoo ve Dvoře Králové byla podmínečně vyloučena z evropské asociace. Prý nedodržuje pravidla v evropských programech záchrany zvířat. Je to trest za vývoz čtyř vzácných nosorožců do Afriky, se kterým asociace nesouhlasila? Nebo má královédvorská zoo hlubší problémy? Téma pro ředitelku zoo ve Dvoře Králové Danu Holečkovou a zooložku Kristinu Tomášovou.

 • Svět knihy

  48:57 do playlistu

  Svět knihy
  V Praze začal čtyřdenní veletrh Svět knihy. První den přiblížíme v reportáži.

Přehrát vše

Související