iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 5. 2010
22:00 na ČT24

1 2 3 4 5

37 hlasů
8990
zhlédnutí

Události, komentáře

Britské volby — DSSS x Národní prosperita — Konec války v Čechách

45 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Britské volby

  0:38 do playlistu

  Britské volby
  Britové hlasují v parlamentních volbách. Rozhodnou v nich, kdo obsadí většinu v dolní parlamentní komoře. Vítěz bitvy zatím jasný není – předvolební výzkumy totiž ukazují, že se bude jednat o nejvyrovnanější politický boj za poslední desetiletí. O přízeň voličů se ucházejí hlavně tři největší politické strany – konzervativci v čele s Davidem Cameronem, liberální demokrati, které vede Nick Clegg a konečně labouristé s Gordonem Brownem. Kdo nakonec usedne do premiérského křesla? A bude mít vítězná strana potřebnou většinu k sestavení vlády? Do Londýna se živě spojíme s kolegou Martinou Řezníčkem.

 • DSSS x Národní prosperita

  14:18 do playlistu

  DSSS x Národní prosperita
  Pokračuje seriál předvolebních duelů, ve kterém se představují strany kandidující do Poslanecké sněmovny. Dnes se budeme ptát Tomáše Vandase, lídra pražské kandidátky Dělnické strany sociální spravedlnosti a Zbyňka Tomáše, místopředsedy Národní prosperity. Proč by měli voliči volit je a ne druhou stranu? Jak by řešili ekonomickou krizi, problémy ve zdravotnictví nebo zahraniční politiku? A s kým by šli po volbách do koalice? To jsou jen některé otázky, na které budeme chtít znát odpověď. Analytička České televize Martina Lustigová obě politické strany představí a taky přiblíží, jak funguje legislativní proces.

 • Konec války v Čechách

  37:52 do playlistu

  Konec války v Čechách
  Vojenský historický ústav uspořádal letos největší expozici věnovanou konci druhé světové války. K vidění bude na 300 exponátů, americká ale i sovětská vojenská technika. Víc se dozvíte v reportáži Karla Rožánka.

Přehrát vše

Související