iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 4. 2009
21:20 na ČT2

1 2 3 4 5

52 hlasů
5560
zhlédnutí

Krásný ztráty

Erik Tabery — Jan Bubeník

26 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

JK 20.4.2009 22:04 (!) reagovat 1 + - 0

Věznění na Kubě, Freedom Forum, Zahradil a Klaus

Týdny věznění poslance Pilipa a Bubeníka byly jednou z možností kdy křiváčci a oportunisté ukázali svoji skutečnou povahu. Ikdyž v podobných situacích se celá politická scéna a představitelé země sjednotí, dokud jejich občané, zvláště pak kolega legislativec je držen v cizí zemi, u nás, jak se o tom zmínil Tabery, je jako Jidáš chovali, kromě KSČM, která kázala, že "suverenitu Kuby nutno respektovat", nedávat laptop disidentům a nabízela se, že se u kubánských soudruhů přimluví, zmínění "liberálové" Klaus a Zahradil, se jako komunisté, oportunisticky a veřejně snažili vězení kolegy Pilipa zneužít. Zahradil byl nucen se nakonec veřejně omluvit, dtto Klaus Pithartovi. Když se Kongres USA, EU, Vatikán atd. snažily naše vězně dostat na svobodu, charakter komunistů, Klause a Zahradila se ukázal. Přitom stejná organizace, Eleanore Rooseveltovou založené Freedom Forum před tím také sponzorovalo Zahradilovu stáž v Kongresu USA, díky které se stal expertem ODS na zahraniční politiku a nastoupil lukrativní kariéru europoslance, když zradil, pro změnu Topolánka, a nenastoupil v Černínu, neboť si s rodinou vykalkuloval, že by kabinet nemusel získat důvěru. Teď, s komunisty u nás a v EP, Remkem a Ransdorfem, Zahradil k radosti Kremlu sabotuje integraci EU, je víc proti integraci než britští konzervativci, ikdyž kvůli 7.000 eur měsíčně plus požitky jede za volitelnou ODS než SSO.

Související