iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 9. 2015
13:20 na ČT2

1 2 3 4 5

2 hlasy
1870
zhlédnutí

Chcete mě?

Naučte svého psa hledat houby — Kdy je vhodná doba pro odstavení štěněte a kotěte — Než si osedlám koně — Nabídka psů z Prahy-Troji

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Naučte svého psa hledat houby

  0:50 do playlistu

  Naučte svého psa hledat houby
  Komu by se nelíbilo chodit z lesa s plným košíkem hub? Není nic snazšího než si přizvat velmi schopného pomocníka – svého psa. Naučte ho hledat houby. Uvidíte, že to bude bavit vás i jeho. V reportáži vám ukážeme, že se pro hledání lesních hub hodí pejsci všech plemen, velikostí i různého věku. Chce to jen trochu trpělivosti a ochoty naučit sebe i svého čtyřnohého kamaráda něco nového. Pejsek to jistě ocení, protože jakákoliv činnost ve společnosti milované paničky nebo páníčka je pro každého psa jako splněný sen. Co vám v reportáži ukážeme? Jak naučit pejska rozpoznávat pachy hub, jak nález označit, ale také to, jak pejska motivovat k hledání, jak ho naučit prostorovému pátrání a dalším dovednostem. Pusťte se s chutí do výcviku, houbařská sezóna klepe na dveře.

 • Než si osedlám koně

  6:25 do playlistu

  Než si osedlám koně
  Tématem dalšího dílu našeho miniseriálu jsou „koně a děti“.

 • Listárna
 • Kdy je vhodná doba pro odstavení štěněte a kotěte

  13:15 do playlistu

  Kdy je vhodná doba pro odstavení štěněte a kotěte
  Kdy je vhodná doba k odstavení štěněte a kotěte? V kolika týdnech odebrat mládě od matky, aby tím netrpělo a bylo připravené na odchod do nového domova? To jsou velmi závažné otázky, na které dostaneme odpovědi od MVDr. Martiny Jůzové, která má s touto problematikou bohaté zkušenosti ze své veterinární praxe. Vhodná doba, kdy může být odebráno štěně od matky a předáno do péče novému majiteli jsou 2 měsíce, u koťat 3 měsíce. Zajímá vás proč? Podívejte se na reportáž, ve které vám nabízíme vyčerpávající informace na toto téma.

 • Nabídka psů z Prahy-Troji

  17:14 do playlistu

  Nabídka psů z Prahy-Troji
  Útulek pro opuštěná zvířata V Zámcích 56, Praha 8-Troja tel. č.: 222 02 5916, 222 02 5917

 • Soutěž

Přehrát vše

Související