iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
19. 10. 2014
13:25 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
1838
zhlédnutí

Chcete mě?

Projekt Zdravá zvířata – zdraví lidé — Iron Dog — Nabídka koček ze Sokolova

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Projekt Zdravá zvířata – zdraví lidé

  0:47 do playlistu

  Projekt Zdravá zvířata – zdraví lidé
  Záchranná stanice Psí život zahájila na podzim letošního roku společně s Veterináři bez hranic projekt „Zdravá zvířata – zdraví lidé“, který je zaměřen na pomoc psům a kočkám, jejichž majiteli jsou lidé bez domova a osoby závislé na návykových látkách. Cílem projektu je vytvořit okolo „rizikových“ komunit bezpečnou bariéru naočkovaných a zdravých zvířat tak, aby se předcházelo případnému přenosu nemocí ze zvířat na člověka a jejich šíření do okolí. Cílem je zároveň nabídnout majitelům zvířat a jejich psům a kočkám i další navazující potřebné služby. Projekt budeme realizovat ve velkých městech po celé České republice, např. v Praze, Brně, Liberci, Ústí nad Labem. Projekt bude rozdělen do dvou fází. První fáze bude zaměřena na prevenci a bude zahrnovat očkování zvířat základní kombinací vakcín vč. vztekliny a zbavení zvířat vnitřních a vnějších parazitů, druhá fáze bude zaměřena na navazující služby jako léčení nemocných zvířat, zajištění pravidelného přísunu krmiva hl. v době rekonvalescence, pomoc s umístěním nechtěných štěňat a koťat či kastrace, která zabrání dalšímu množení nechtěných zvířat.

 • Listárna
 • Iron Dog

  10:28 do playlistu

  Iron Dog
  Klub amerických buldoků (HEABC) vznikl v České republice v roce 2008. Od té doby se snaží představit toto plemeno v objektivním světle. Členové klubu pořádají každoročně mnoho akcí a k jedné takové pozvali i nás s televizní kamerou. Plemeno americký buldok má svá specifika. Jsou to pejsci temperamentní, velmi bystří, velcí sportovci, své paničce či páníčkovi oddaní a při správném vedení bezproblémoví. V reportáži se setkáte s několika majiteli amerických buldoků, kteří představí své čtyřnohé kamarády blíže. Budete se také moci zprostředkovaně zúčastnit soutěže Iron Dog a udělat si vlastní názor na americké buldoky. Že je to plemeno zajímavé a pro mnohé velmi atraktivní, je jisté. Neměli bychom však vybírat psa podle toho, jak se nám které plemeno líbí, rozhodující musí být to, co psovi dokážeme poskytnout. Pokud někdo hledá gaučového společníka, američtí buldokové to rozhodně nebudou.

 • Nabídka koček ze Sokolova

  19:20 do playlistu

  Nabídka koček ze Sokolova
  Kočičí útulek Konec toulání Krásná 134, Kraslice, okres Sokolov tel. č.: 606 326 762 č. účtu: 43-8362330257/0100, v.s. 111111

 • Soutěž

Přehrát vše

Související