iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 4. 2014
12:20 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
1391
zhlédnutí

Chcete mě?

O. s. Dočasky — Svoboda zvířat slaví dvacetileté výročí — Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci — Nabídka psů z Hrachova

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • O. s. Dočasky

  0:52 do playlistu

  O. s. Dočasky
  Občanské sdružení Dočasky vzniklo na jaře loňského roku, ale předcházela mu dlouholetá činnost v oblasti ochrany zvířat. Za vznikem této společnosti stojí tři dámy, které pomáhají zvířatům, která to potřebují. Činnost společnosti Dočasky je nastavena tak, že disponuje databází tzv. dočaskářů po celé České republice, což umožňuje vyhledání vhodného dočasného pečovatele či pečovatelky, kteří se nacházejí ve stejné nebo lokalitě, jako zvíře, které zůstalo bez domova. Kromě toho jsou zakladatelky o. s. Dočasky samy osobami, které pečují většinou hned o několik zvířat najednou.

 • Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci

  8:36 do playlistu

  Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci
  V tomto dílu miniseriálu, ve kterém se zabýváme plazy a obojživelníky České republiky, se dozvíme něco o skokanu hnědém.

 • Listárna
 • Svoboda zvířat slaví dvacetileté výročí

  14:16 do playlistu

  Svoboda zvířat slaví dvacetileté výročí
  Svoboda zvířat je nejstarší organizací, která bojuje za práva zvířat u nás. Vznikla před dvaceti lety v roce 1994, a tak letos slaví významné výročí. A protože pořad Chcete mě? spolupracuje s touto organizací takřka od začátku, je nám velkou ctí, že vám prostřednictvím televizních obrazovek můžeme přinést nejdůležitější momenty v činnosti Svobody zvířat. Podívejte se na reportáž, ve které se mžete na vlastní oči přesvědčit o tom, co všechno se za uplynulých dvacet let povedlo a kam se i díky Svobodě zvířat posunula ochrana zvířat v České republice.

 • Nabídka psů z Hrachova

  20:27 do playlistu

  Nabídka psů z Hrachova
  Domov Fauny Hrachov 13, Krásná Hora nad Vltavou telefon: 724 133 399 číslo účtu: 4200343508/6800 www.domovfauny.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související