iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 10. 2013
11:50 na ČT2

1 2 3 4 5

0 hlasů
1791
zhlédnutí

Chcete mě?

Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu? — Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci — O. s. Beky — Nabídka psů z Frýdlantu

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

přehrát vše

 • Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu?

  0:44 do playlistu

  Jak pomoci živočichům žijícím v přírodní zahradě připravit se na zimu?
  Někteří lidé si stále ještě myslí, že přírodní zahrady jsou džunglí kopřiv, bodláků a různých trav. Jejich zahrady pak podle toho vypadají. Unifikované krátce střižené trávníky bez jediného stébla plevelu a s bazénem uprostřed. K tomu několik záhonků s květinami či přesně rozmístěné a zastřižené keříky. Každá rostlina, každý kámen má v takové zahradě své přesně určené místo. I v takové zahradě však může být přírodní kout, který by byl příznivý k přírodě a živočichům, kteří obvykle zahrady obývají.

 • Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci - ropuchy

  8:20 do playlistu

  Miniseriál: Naši plazi a obojživelníci - ropuchy
  V tomto dílu miniseriálu, ve kterém se zabýváme plazy a obojživelníky České republiky, se dozvíme něco o ropuše krátkonohé a ropuše zelené.

 • Listárna
 • O. s. Beky

  15:41 do playlistu

  O. s. Beky
  Občanské sdružení Beky vzniklo na přelomu března a dubna letošního roku z potřeby pomáhat zvířatům v nouzi a lidem, kteří se o ně starají. O. s. Beky sdružuje mladé lidi, kteří se snaží vytvořit v útulkové sféře něco nového – chtějí útulky propojit a přimět je k větší spolupráci, k tomu, aby spolu komunikovaly a pomáhaly si. Chtějí pomáhat zvířatům efektivněji a nutno říct, že se jim to daří. Vzniklo několik projektů, které mají různé zaměření, ale jeden cíl – pomoc potřebným.

 • Nabídka psů: Azyl pes

  19:28 do playlistu

  Nabídka psů: Azyl pes
  Azyl pes Krásný Les číslo 3 Frýdlant telefon: 606 345 536 číslo účtu: 200885587/0600 www.azylpes.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související