iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 5. 2013
11:45 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
2186
zhlédnutí

Chcete mě?

Hmyzí hotely a včelky samotářky — Miniseriál: Rozeznáte je? - jak rozlišit nosorožce od hrocha nebo hrošíka — Novinky ze Zajíčka na koni — Nabídka psů: Útulek Troja

25 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Hmyzí hotely a včelky samotářky

  0:46 do playlistu

  Hmyzí hotely a včelky samotářky
  Hmyzí hotely jsou pěkné stavbičky, které se mohou stát velmi zajímavým artefaktem ve vaší zahrádce nebo třeba i na balkoně. Kromě toho se můžete spolehnout na to, že je bude obdivovat každý návštěvník, který k vám zavítá, nebo jen nahlédne přes plot. Hmyzí hotely však nemají primárně funkci okrasnou, ale spíše ochranářskou. Vybudováním této stavby, což je mimochodem velmi jednoduché, jak uvidíte právě v této reportáži, totiž přispějete k druhové pestrosti a podpoře ohroženého hmyzu.

 • Miniseriál: Rozeznáte je?

  10:52 do playlistu

  Miniseriál: Rozeznáte je?
  V našem miniseriálu z Plzeňské ZOO se dozvíme, jak rozlišit nosorožce od hrocha nebo hrošíka.

 • Martina listárna
 • Novinky ze Zajíčka na koni

  14:13 do playlistu

  Novinky ze Zajíčka na koni
  Projekty občanského sdružení Zajíček na koni se rozrůstají. O tom, co je v Zajíčkovi nového, se diváci dozvědí v reportáži, za kterou se rozjedeme do Bučovic, kde toto občanské sdružení sídlí. Na vlastní kůži se pak budou moci přesvědčit o tom, co se v Zajíčkovi děje, všichni, kteří se do Bučovic rozjedou na den otevřených dveří, který se bude konat 18. 5. 2013. Program bude pestrý. Návštěvníci se budou moci projet na koních, při přehlídce koní ze stáje Artuš se seznámí s koníky, kteří pomáhají handicapovaným dětem a nebude chybět ani ukázka tréninku a práce s dětmi na koních.

 • Nabídka psů: Útulek Troja

  20:25 do playlistu

  Nabídka psů: Útulek Troja
  Útulek Troja V Zámcích 56, Praha-Troja telefon: 222 025 916, 222 025 917 www.upozpraha.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související