iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 2. 2013
10:40 na ČT2

1 2 3 4 5

7 hlasů
2805
zhlédnutí

Chcete mě?

FRBUL — Miniseriál: „Psí řeč“ — Nabídka psů: Psí útulek Nový Svět

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • FRBUL

  0:38 do playlistu

  FRBUL
  Sdružení FRBUL (francouzští buldočci) vzniklo zhruba před pěti lety. Josef Doležal si tehdy pořídil buldočka a na internetu hledal další příznivce tohoto plemene, aby si předávali zkušenosti, scházeli se na společné procházky a podnikali se svými pejsky různé akce. Aby o sobě věděli a pro snadnější komunikaci mezi nimi, vznikla webová stránka cca pro deset lidí. Rychle se však začali přidávat další a další a nakonec to nabralo takových rozměrů, že vzniklo sdružení, které čítá něco kolem 2000 členů. FRBUL pomáhá buldočkům v nouzi. Členové i jejich příznivci sledují internet, tisk i další média a jakmile se dozvědí o buldočkovi, který potřebuje pomoc, jednají. Buldočky z útulků po celé ČR, ale i ze zahraničí, si berou do dočasné péče a nacházejí pro ně kvalitní náhradní domovy. FRBUL bojuje také proti tzv. množírnám a snaží se v této věci o osvětu. V letošním roce vydali kalendář, jehož výtěžek však nešel na jejich činnost, ale rozdělili ho mezi dva soukromé útulky. V reportáži se dozvíte o nejzajímavějších novinkách z činnosti sdružení FRBUL a budete mít možnost seznámit se prostřednictvím televizní obrazovky s nadšenci, kteří by pro své pejsky dýchali.

 • Miniseriál: „Psí řeč“

  6:20 do playlistu

  Miniseriál: „Psí řeč“
  V novém miniseriálu budeme řešit komunikaci s psími přáteli. V tomto vydání zjistíme, jaká jsou nejčastější nedorozumění při komunikaci.

 • Nabídka psů: Psí útulek Nový Svět

  8:34 do playlistu

  Nabídka psů: Psí útulek Nový Svět
  Psí útulek Nový Svět ul. 17. listopadu 3129 Dvůr Králové nad Labem telefon: 603 765 843, 604 643 338 číslo účtu: 0903593003/0800 www.utulek-dknl.estranky.cz

 • Soutěž

Přehrát vše

Související