iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
9. 6. 2016
22:00 na ČT1

1 2 3 4 5

6 hlasů
12599
zhlédnutí

Gejzír

Babydědek — Spotteři — Lasování — Knedlíky — Discgolf

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Babydědek

  1:11 do playlistu

  Babydědek
  Hrdina naší první reportáže doopravdy věří na to lepší v nás. Připouští ale, že jsou lidi mnohdy souhrou náhod a nepříznivých okolností dohnáni k zoufalým činům a těm je třeba předcházet. Říká si babydědek a je duchovním otcem babyboxů u nás. Seznamte se s Ludvíkem Hessem.

 • Spotteři

  7:11 do playlistu

  Spotteři
  Název spotter pochází z anglického slova spot – sledovat, pátrat, stopovat. Nepočítají mraky nebo hvězdy, nýbrž číhají na letadla. Pozorování vzdušných korábů je staré jako ony samy, ale až dostupnější fotografická technika udělala z této záliby skutečné hobby.

 • Lasování

  12:44 do playlistu

  Lasování
  El lazo v překladu znamená smyčku. Kus lana s okem na konci byste před víc než stovkou let našli v každém voze putujícím přes velké pláně. Pokud si ale myslíte, že jde o ryze mužskou záležitost, jste na omylu. My vám teď představíme ženu, která by mezi skutečnými kovboji uspěla levou zadní.

 • Knedlíky

  18:01 do playlistu

  Knedlíky
  Kolik sníme my, Češi a Moravani, denně knedlíků? Podle statistik za 24 hodin spořádáme neuvěřitelných 1 300 000 plátků, což je zhruba 60 000 šišek. V tomhle směru jsme světovými rekordmany. Kdy se ale tenhle zázrak poprvé objevil na našich stolech a kdo ho vynalezl?

 • Discgolf

  23:26 do playlistu

  Discgolf
  Není to ani basket, ani golf, ani frisbee, přesto má od všeho trochu. Řeč je o discgolfu, který v poslední době dobývá svět. Narodil se ve Spojených státech v 70. letech minulého století. Už po pár letech se za velkou louží pořádala velká klání. A novinka se začala pomalu šířit po světě.

Přehrát vše

Související