iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 10. 2015
22:00 na ČT1

1 2 3 4 5

5 hlasů
6317
zhlédnutí

Gejzír

Laurin a Klement — Klíčníci — Historické zbraně — Vodní živel — Profesionální jedlík

29 min | další Zábava »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Laurin a Klement

  1:18 do playlistu

  Laurin a Klement
  Václavy Laurina a Klementa, tedy dva muže, kteří stáli u zrodu našeho motocyklového a automobilového průmyslu zná asi každý z nás. Letos uplynulo přesně 150 let od narození staršího z nich – Václava Laurina.

 • Klíčníci

  6:40 do playlistu

  Klíčníci
  Dopravit přes půl planety 21hlavé stádo jelenů, sehnat několik živých tarantulí nebo zakrýt desítky metrů dlouhou písečnou pláž koberci. Tak všechna tahle přání vyplní skoro na počkání consierge nebo chcete-li klíčníci.

 • Historické zbraně

  12:06 do playlistu

  Historické zbraně
  Expertů na dobové zbraně si tvůrci filmů nesmírně váží a nás může těšit, že mezi evropskou špičku v oboru patří i Petr Nůsek. Na kontě už má kolem 60 filmových projektů a téměř dvojnásobný počet divadelních představení.

 • Vodní živel

  17:48 do playlistu

  Vodní živel
  Hrdinovi další reportáže daly sudičky do vínku pořádnou dávku sportovního nadání. K úspěchům vedla ovšem hodně trnitá cesta. Ve všech zlomových momentech jeho příběhu hrála důležitou roli voda.

 • Profesionální jedlík

  23:11 do playlistu

  Profesionální jedlík
  Žaludek dospělého člověka má v průměru objem kolem dvou litrů, přesto jsou někteří jedinci schopni do něj naládovat mnohonásobně víc. Tak třeba jeden z rekordmanů soutěží v pojídání, Japonec Takeru Kobajaši, dokázal sníst 65 hot dogů.

Přehrát vše

Související