iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 1. 2014
23:15 na ČT sport

1 2 3 4 5

11 hlasů
12172
zhlédnutí

Rallye Dakar 2014

11. etapa

Denní souhrn důležitých momentů

25 min | další Sport »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jára 17.1.2014 19:09 (!) reagovat 0 + - 1

Komentář na Mini ?

Mě by docela zajímala reakce vedení týmu MINI ALL4 RACING.
Peterhansel hned vyzradí týmovou režii - v rozporu s komentářem, mě to teda nepřijde jako gesto týmového profesionála. Prý, že jel průměrně.
Naopak Roma týmovou režii popírá a jel prý naplno.

Jinak co se týče přenosů - mě se líbí, sem tam bych ubral hudbu a nechal slyšet motor ,ale jinak záběry OK.
Jen mi vadí, že méně zajímavé motorky zabírají největší část reportáží. Mě, jako většinu Čechů, zajímá nejvíce kamionová kategorie a ta se skoro nestihne, takže de facto je zopakováno pořadí z předchozí etapy a nějaké ucelené pořadí dejme tomu do 10. místa+rozestupy se v TV nedozvím takřka nikdy. Leckdy není ani dojetá etapa a leckdy jsou u českých kamionů promítány stále stejné záběry ze starých etap.
Uvítal bych tak, kdyby ČT měla možnost přebírat a vybírat si konkrétnější a novější záběry kamiónů a vůbec se kamiónům věnovala více. Motorkám a quadům naopak klidně méně prostoru. Reportáže ať jsou vysílány třeba i později-až po půlnoci, jen když bude k dispozici i kamionové pořadí. Určitě už velká a stále vzrůstající část diváků si reportáž stejně pustí právě až na i-netu ve volný čas, třeba až druhý den.

divák 17.1.2014 9:52 (!) reagovat 0 + - 4

Teda polovička relácie sú nezmysly - zbytočné videá anonymných závodníkov so spomalenými zábermi, potom kopec prestrihaných akčných záberov, rekapitulácia minulej etapy vrátane častí rozhovorov...Načo??? Chápem, že je to z veľkej časti mimo kompetencie ČT. Réžiu má na starosti asi Eurosport, alebo priamo organizátori Dakaru. Tiež rozhovor s panom Vrátným po každej etape (točené zrkadlovkou?:)) je trocha úsmevný, i vzhľadom na existenciu ďalších závodníkov z ČR (príp. i SR), ktorých zatiaľ nebolo príliš vidieť. On nejak sponzoruje prenosy pre ČT, alebo??
Chcelo by to viac klasických (dlhších) záberov z etapy, to má hodnotu. Skúsiť ukázať aj ďalších známych/ zaujímavých závodníkov, mimo prvú desiatku. Zábery na piesok odletujúci od kolesa motorky sú k ničomu. Teraz ma napadlo, že pri záberoch z etáp je na podmaze nejaká hudba, vlastne vobec nieje počuť motory áut. Do je dosť smutné pozeranie (s tým ČT asi tiež nič nenarobí, škoda).
Nech sa darí!

Jožo 17.1.2014 12:59 (!) reagovat 1 + - 0

Ale

Mně ten koncept připadá atraktivní. Nic bych neměnil. Naopak, zpomalené záběry jsou unikátní a hudební podkresy prostě dokonalé. Těch dvacet-něco minut uteče jako voda.

Související