iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 3. 2018
12:32 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
3179
zhlédnutí

@online

Bát se nových technologií? — AI made in Praha — Z kurníku na výsluní — Zkoušíme 5G — Moře plné odpadků — České hry kupředu — Elektronické zápisy do škol — CK Telegraf vysílá

25 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Bát se nových technologií?

  0:40 do playlistu

  Bát se nových technologií?
  Moderní technologie, inovace nebo startupy. Pokud firmy nechtějí zůstat pozadu a přicházet o klienty, musí s nimi držet krok. Ale jak to udělat? V Praze tento týden na workshopu odpovídal Ramez Naam - futurista a držitel řady patentů pro umělou inteligenci.

 • AI made in Praha

  4:56 do playlistu

  AI made in Praha
  Praha jako centrum umělé inteligence, s tímto odvážným plánem přichází takzvaný AI Startup Incubator. Podpořit chce firmy, které přijdou se zajímavými nápady, jak umělou inteligenci využít v praxi. Host: Petr Šrámek, spoluzakladatel

 • Fotoklik: Z kurníku na výsluní

  9:51 do playlistu

  Fotoklik: Z kurníku na výsluní
  Modelky dokážou být nejspíš občas pěkné slepice. A jak by potvrdili italští fotografové Moreno a Matteo, umí čas od času i pořádně kdákat. A to doslova. Tihle pánové totiž nafotili sérii fotek slepic a kohoutů.

 • Zkoušíme 5G

  10:42 do playlistu

  Zkoušíme 5G
  V Česku začne testování sítě 5G, ta umožní nejen bleskové brouzdání po internetu, ale je potřebná například i pro samořiditelná auta. Na testech se dohodl předseda Českého telekomunikačního úřadu s Nokií. Host: Martin Drtina, mluvčí Českého telekomunikačn

 • Týden v obrazech: Moře plné odpadků

  15:15 do playlistu

  Týden v obrazech: Moře plné odpadků
  Tyrkysové moře a pláže s bílým pískem. Ano, tak si často představujeme ideální dovolenkové letovisko. Ne všude ale realita odpovídá fotkám z katalogu. A tak internetoví uživatelé komentovali tento týden na síti moře a pláže plné plastů a odpadků.

 • České hry kupředu

  17:08 do playlistu

  České hry kupředu
  Čeští vývojáři počítačových her před nedávnem vzbudili zájem, když vydali hru Kingdom Come: Deliverance. Ve středu pak na hráčský trh vyrazila další česká novinky - Chuchel. A rovnou si vysloužila nominaci na prestižní cenu v takzvaných herních Oscarech.

 • Elektronické zápisy do škol

  22:30 do playlistu

  Elektronické zápisy do škol
  Digitální věk proniká i do škol. Třeba v Českých Budějovicích už rodiče nemusí kvůli zápisu chodit do škol osobně, budoucí prvňáky můžou přihlásit elektronicky.

 • Klik týdne: CK Telegraf vysílá

  24:21 do playlistu

  Klik týdne: CK Telegraf vysílá
  Kdo z politiků dnes nepoužívá Twitter, jako by nebyl. Kde jinde by se přece vyjadřoval úplně ke všemu! Ale jak by to vypadalo, kdyby Twitter používali ti, kdo před sto lety zakládali Československo?

Přehrát vše

Související