iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
24. 2. 2018
11:32 na ČT24

1 2 3 4 5

2 hlasy
3483
zhlédnutí

@online

„Šmejdi“ na internetu — Soutěž Internet a můj handicap — Digitální vzdělávání v ČR — Brendan Berry — Umělá inteligence v hudebním průmyslu — Bitcoin za hádanku

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Téma: „Šmejdi“ na internetu

  0:44 do playlistu

  Téma: „Šmejdi“ na internetu
  Takzvaní šmejdi - podvodníci, kteří inkasují peníze z předváděcích akcí, mění strategii. Ze sálů kulturních domů a restaurací se přesouvají na internet. Tam jsou na ně úřady totiž zatím krátké. Jaká je nejčastější taktika internetových šmejdů a jak se podvodům bránit, to už přiblíží Jiří Fröhlich z České obchodní inspekce.

 • Týden v obrazech

  5:55 do playlistu

  Týden v obrazech
  Nejzajímavější obrazové postřehy, které se šíří na internetu. Tentokrát věnujeme pozornost Zimním olympijským hrám a sportu obecně.

 • Projekt: Soutěž Internet a můj handicap

  8:42 do playlistu

  Projekt: Soutěž Internet a můj handicap
  Internet a handicapovaní. Mnozí by si bez něj už ani nedokázali svůj život přestavit a o své zkušenosti, jak moc jim jsou nové technologie nápomocné, se teď mohou podělit i v literární soutěži - s názvem Internet a můj handicap. Představí ji organizátor Jaroslav Winter.

 • Téma: Digitální vzdělávání v ČR

  13:01 do playlistu

  Téma: Digitální vzdělávání v ČR
  Digitální gramotnost by měla být jednou ze základních dovedností člověka 21. století. Představa to je ideální, realita na většině škol je ale jiná. Digitální vzdělávání v Česku vázne. Vláda má ale plán, jak situaci zlepšit. Víc řekne zmocněnec pro digitální vzdělávání MŠMT Ivan Pilný.

 • Fotoklik: Brendan Berry
 • Téma: Umělá inteligence v hudebním průmyslu

  19:42 do playlistu

  Téma: Umělá inteligence v hudebním průmyslu
  Umělá inteligence, to už dávno není jen nesrozumitelná řada čísel. Umí pomáhat - ve vědě, lékařům, ale dokáže například i psát básně, scénáře filmu nebo komponovat muziku. Jak se umělé inteligenci daří skládat, se zeptáme hudebního konzultanta Pavla Neumana.

 • Klik týdne: Bitcoin za hádanku

Přehrát vše