iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 2. 2016
12:32 na ČT24

1 2 3 4 5

26 hlasů
4961
zhlédnutí

@online

Kyberžoldáci útočí na data — Manipulace na sociálních sítích — Blogbarometr 2015 — Mobile World Congress 2016 — Dcera jako matka — Lidskasila.cz — Oscar pro DiCapria

27 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kyberžoldáci útočí na data

  0:46 do playlistu

  Kyberžoldáci útočí na data
  Z hackování se v posledních letech stává velký byznys. Příkladem jsou třeba kyberžoldáci – skupiny organizovaných útočníků, kteří se na počítačové útoky nechávají najímat. Po svých obětech pak za navrácení ukradených dat požadují výpalné. Host: Petr Černohorský, bezpečnostní specialista, Cisco Systems.

 • Manipulace na sociálních sítích

  6:30 do playlistu

  Manipulace na sociálních sítích
  V ohrožení jsou dnes na internetu i naše vlastní názory. Jakým zprávám a čemu je možné skutečně věřit? K vytvoření těchto pochyb stačí klidně i jedna dobře promyšlená kampaň, která chce od první chvíle uživatele zmanipulovat. Host: Roman Máca, analytik think-tanku Evropské hodnoty.

 • Týden ve světě internetu
 • Infografika: Blogbarometr 2015

  13:56 do playlistu

  Infografika: Blogbarometr 2015
  Co hýbe světovými blogy a nakolik se bloggeři nechají ovlivnit PR agenturami? I na tyto otázky odpovídá nejnovější průzkum BlogBarometr 2015.

 • Mobile World Congress 2016

  15:06 do playlistu

  Mobile World Congress 2016
  Jak budou vypadat moderní smartphony? Střípky z největšího veletrhu mobilních technologií Mobile World Congress přinese přímo z Barcelony šéfredaktor webu mobil.idnes.cz Jan Matura.

 • Týden ve světě internetu
 • Fotoklik: Dcera jako matka

  21:14 do playlistu

  Fotoklik: Dcera jako matka
  Dobře si mou ženu prohlédni, ta tvoje bude brzy vypadat stejně. Věta, kterou slyšel na svatbě nejeden novopečený zeť. Nakolik je pravdivá, se rozhodli vyzkoušet fotografové a grafici z listu Daily Mail.

 • Aplikace: Lidskasila.cz

  21:55 do playlistu

  Aplikace: Lidskasila.cz
  Nechce se vám uklízet domácnost? Najměte si na to hospodyni. Tuto službu využívá v dnešní době stále víc lidí, nově ale už nemusíte složitě obvolávat jednotlivé agentury. Stačí si vybrat pomocnici do domácnosti díky online projektu Lidskásíla.cz. Host: Michaela Somolová, spoluautorka webu.

 • Klik: Oscar pro DiCapria

  26:07 do playlistu

  Klik: Oscar pro DiCapria
  Podaří se letos Leonardu DiCapriovi konečně získat Oskara? To zjistíme už zítra. Do té doby mu ale všichni můžeme k vysněné zlaté sošce vypomoci – alespoň tedy ve flashové hře, která se v posledních týdnech stala hitem internetu.

Přehrát vše

Související