iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
30. 11. 2013
11:32 na ČT24

1 2 3 4 5

6 hlasů
2060
zhlédnutí

@online

Sexting a jeho rizika — Den dopravy zdarma — Aplikace Chronicles — Mapa kriminality — Internetové reklamy plné sexismů — Virtuální prohlídka gulagu — Policie odložila kauzu Prostějovského Večerníku — Australská rodina ozdobila dům 500 tisíci světýlky — „Epic Split“

26 min | další Zpravodajství »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sexting a jeho rizika

  0:18 do playlistu

  Sexting a jeho rizika
  Počet případů zneužití intimních fotografií nebo videí natočených pro soukromé účely roste. Ve Spojených státech si poté, co se jejich odhalené snímky objevily na veřejnosti, vzalo život už několik dospívajících. Jaká je situace v Česku a jaké tresty čekají ty, kteří lechtivé materiály bez souhlasu zveřejní?

 • Týden v obrazech

  7:45 do playlistu

  Týden v obrazech
  Nejzajímavější obrazové postřehy, které se v minulém týdnu šířily na internetu.

 • Den dopravy zdarma

  11:35 do playlistu

  Den dopravy zdarma
  Když je něco zdarma, český zákazník na to slyší. Využít se toho rozhodly české e-shopy a aby změnily zvyk Čechů vyzvedávat si zboží na pobočce, nabídly jim v jeden den bezplatnou dopravu. Obraty obchodníků trhaly rekordy.

 • Aplikace Chronicles

  12:40 do playlistu

  Aplikace Chronicles
  Česká republika si v pátek připomněla 645 let od smrti Karla IV. Originální sondu do jeho života a zároveň české historie přinesl projekt Chronicals. Pomocí mobilu nebo tabletu si můžete přímo u slavných pražských památek připomenout minulost a vrátit se do Staré Prahy.

 • Mapa kriminality

  16:59 do playlistu

  Mapa kriminality
  Víte, jak bezpečno je v místě, kde žijete? Odpověď nabízí interaktivní mapa kriminality. Díky ní zjistíte, kde je například největší počet vražd, loupeží nebo i řidičů pod vlivem alkoholu. Mapa navíc nabízí i srovnání jednotlivých lokalit.

 • Internetové reklamy plné sexismů

  17:55 do playlistu

  Internetové reklamy plné sexismů
  Pátý ročník soutěže Sexistické prasátečko zná své vítěze. Hned v několika kategoriích prvenství získaly internetové reklamy. Podle organizátorů bývají o dost odvážnější a do tištěných médií nebo televize by se nejspíš vůbec nedostaly.

 • Virtuální prohlídka gulagu

  20:20 do playlistu

  Virtuální prohlídka gulagu
  Ocitnout se přímo uprostřed sovětského gulagu – takovou možnost zájemcům nabízí virtuální muzeum Gulag.cz. Panoramatické snímky těchto trestaneckých táborů nafotila na Sibiři skupina českých badatelů. Stačí se tedy jen připojit k internetu a pohodlně vyrazit na průzkum.

 • Policie odložila kauzu Prostějovského Večerníku

  21:12 do playlistu

  Policie odložila kauzu Prostějovského Večerníku
  Kauza Prostějovského Večerníku z konce srpna pravděpodobně nebude mít soudní dohru. Když redaktoři psali o napadení obyvatele Prostějova Romy, doplnili článek fotkou čínských rowdies, kterou našli na internetu. Jenže šli ještě dál – obličej jednoho z Číňanů vyměnili za Roma. V textu navíc použili několik tendenčních výrazů.

 • Australská rodina ozdobila dům 500 tisíci světýlky

  24:50 do playlistu

  Australská rodina ozdobila dům 500 tisíci světýlky
  Na chvíli se ještě vrátíme k zajímavým videům na internetu. Přiměla nás k tomu jedna australská rodina, která se rozhodla pokořit světový rekord. A to v počtu světel, kterými ozdobí svůj dům. Výsledek? 500 tisíc blikajících ozdob.

 • Klik týdne

  25:28 do playlistu

  Klik týdne
  Internetem se jako lavina šíří parodie na reklamu jedné automobilky, ve které hraje hlavní roli Jean-Claude van Damme.

Přehrát vše