iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
13. 7. 2019
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
2527
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kytarový festival Mikulov

  1:10 do playlistu

  Kytarový festival Mikulov
  Sobota je posledním dnem 33. ročníku mikulovského kytarového festivalu na zdejším zámku. Kromě světových kytarových hvězd vám tu zahrají také jejich studenti. Poslední koncerty jsou v 17:15 a ve 20:20 hod.

 • Folklorní festival Klatovy

  1:46 do playlistu

  Folklorní festival Klatovy
  Na klatovském náměstí bude v rámci mezinárodního folklorního festivalu roztančený hudební program jak v sobotu, tak i v neděli.

 • Léto pod hvězdami

  2:33 do playlistu

  Léto pod hvězdami
  U příležitosti zahájení výstavy Léto pod hvězdami bude možné za pěkného počasí v neděli pozorovat v říčanském muzeu Slunce speciálním dalekohledem. A na samotné výstavě, pak kromě vesmírných fotek planet, galaxií a mlhovin, děti zabaví interaktivní stanoviště a dílničky. Výstava bude přístupná do konce října.

 • Výstavy TMB: "Tenkrát na Měsíci" a "Až na kost"

  3:21 do playlistu

  Výstavy TMB: "Tenkrát na Měsíci" a "Až na kost"
  Na výstavu Tenkrát na měsici, která připomíná 50. výročí přistání výpravy Apollo 11 na měsíci, se přijeďte podívat do Brna do Technického muzea. A nezapomeňte tu omrknout i interaktivní výstavu s názvem Až na kost!

 • Psí dny

  6:10 do playlistu

  Psí dny
  Na fotbalovém hřišti v Pisárkách to už štěká a štěkat bude až do nedělního odpoledne. Konají se tu totiž tradiční Psí dny. Hafani se utkají v mnoha sportovních soutěžích. A navíc se tu děti mohou se svým plyšákem zúčastnit plyšové voříškiády!

 • Nejen Broučci Zdeňka Podhůrského

  7:08 do playlistu

  Nejen Broučci Zdeňka Podhůrského
  Krásné loutky Broučka, Berušky, Janinky a dalších postaviček, které vytvořil architekt Zdeněk Podhůrský na motivy knížky Jana Karafiáta, si můžete prohlédnout v Becherově vile až do poslední červencové neděle.

 • Řemeslná textilní dílna

  8:08 do playlistu

  Řemeslná textilní dílna
  V muzeu města textilu nesmí chybět textilní dílna! A můžete si tam leccos sami vyzkoušet. Třeba příst na šlapacím kolovratu!

 • Buchlovské kování

  11:30 do playlistu

  Buchlovské kování
  Na první a druhé nádvoří hradu Buchlov se o víkendu sjedou kováři, nožíři a další machři, kteří to umějí s kovem. Kouknete se jim při výrobě přímo pod ruce! A když už tady budete, zkuste taky speciální dětskou prohlídku nazvanou „S pastelkami po hradu“.

 • Pohádková knižní šifra

  12:34 do playlistu

  Pohádková knižní šifra
  V karlovarské knihovně mají připravené úkoly, které souvisí s pohádkovými příběhy. Komu se podaří číselné šifry vyluštit úspěšně, toho dokonce čeká sladká odměna! Pohádkovou číselnou šifru můžete přijít luštit do půjčovny pro dospělé.

 • Počátky sportu v Brně

  13:22 do playlistu

  Počátky sportu v Brně
  Spěchejte za sportem do Technického muzea v Brně! Kola, motorky, veslování, šermování… Tak honem!

 • Putování s Huculem

  16:23 do playlistu

  Putování s Huculem
  Nenechte si ujít Putování s Huculem, které právě křižuje Kokořínsko. Divadlo hrají většinou studenti a povoz jim táhne pár huculských koní. Výtěžek z dobrovolného vstupného je věnován na dobročinné účely. Sobota v 17 hod. v Kadlíně a neděle v 16 hod. v Chorušicích. Ale tím Putování s Huculy nekončí, pokračuje až do příští soboty. Mrkněte na web „Divadlem pomáháme“.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související