iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 5. 2018
10:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
953
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Páni kluci - festival hraní

  0:52 do playlistu

  Páni kluci - festival hraní
  V Národním zemědělském muzeu na Letné si můžete vyzkoušet řídit horkovzdušný balon, traktor nebo dron, ovládat robota, objevit kostru dinosaura, navštívit virtuální realitu a spoustu dalších parádních věcí!

 • Děti, čtete?

  1:44 do playlistu

  Děti, čtete?
  Program plný autorských čtení, besed, divadel a her inspirovaných letošním katalogem Nejlepší knihy dětem na vás čeká v Městské knihovně či Werichově vile v Praze.

 • Muzeum Žlutice

  2:50 do playlistu

  Muzeum Žlutice
  Zveme vás na historickou expozici do Žlutického muzea. Vydejte se na výpravu do minulosti obce Žlutice a přilehlého okolí!

 • Den žonglování v Brně

  5:35 do playlistu

  Den žonglování v Brně
  V brněnských Kohoutovicích se už posedmnácté koná Den žonglování. Kromě žonglování s kuželkami, míčky a kdoví čím ještě, vás naučí i další cirkusácké umění: třeba akrobacii, nebo cvičení na šálách a čínských tyčích.

 • Městské slavnosti ve Slaném

  6:02 do playlistu

  Městské slavnosti ve Slaném
  Městské slavnosti ve Slaném se letos ponesou v duchu prvorepublikového cirkusu. Kromě kejklířů se můžete těšit na jarmark, uniformované četníky, nebo retro módní přehlídku. Muziku zajistí kapela Tata Bojs a speciálně pro děti se chystá divadlo, workshopy či ruční dřevěný kolotoč.

 • Den hrdinů všedních dnů

  7:02 do playlistu

  Den hrdinů všedních dnů
  Hasiči a záchranáři připravili den plný zábavy i poučení pro děti. Předvedou ukázky první pomoci, opravdický hasičský zásah, a kdo je radši sám akční, ten si může zaskákat na nafukovacím hradě, soutěžit o ceny nebo zkusit některou dílničku.

 • Zámek a park Krásný Dvůr

  8:21 do playlistu

  Zámek a park Krásný Dvůr
  Zámek Krásný Dvůr je opravdu krásný, ať už navštívíte interiér (má 18 místností) nebo přilehlý park. Rozloha anglického parku v Krásném Dvoře je téměř 100 hektarů! Park můžete navštívit celoročně sami, vstup je volný. Prohlídkový okruh vás zavede také na vyhlídkový ochoz na Novogotickém templu. Ale pozor, vycházka je to delší a náročnější!

 • Festival Mezi ploty

  11:22 do playlistu

  Festival Mezi ploty
  Už 26. ročník festivalu Mezi ploty nabídne 120 účinkujících na 14 scénách! V rodinné zóně se můžete těšit např. na speciální prkénka na kolečkách, v klidové zóně vás potěší „aktivita" Flákni sebou – tedy speciální chodníky z polštářů a dek. Na své si přijde každý!

 • Festival Khamoro

  12:29 do playlistu

  Festival Khamoro
  Už 20. ročník romského festivalu Khamoro se pochlubí skvělými muzikanty z Portugalska, Holandska, Maďarska, Francie a dalších zemí. Vybírat můžete z mnoha výstav, divadel, filmů i módních přehlídek. Zahajovací koncert začíná v neděli 27. května a v sobotu 2. června vše zakončí galakoncert v SaSaZu.

 • RatolestFest

  13:05 do playlistu

  RatolestFest
  Po obou březích Vltavy si zdarma můžete vyzkoušet přes 100 různých sportovních nebo uměleckých aktivit. Tak šup na náplavky!

 • Výstava ČT dětem

  13:41 do playlistu

  Výstava ČT dětem
  Do srpna 2018 probíhá v nově otevřené Galerii České televize výstava ČT dětem. Připomíná pořady, které Česká televize vytvořila pro děti za posledních 65 let své existence. Galerii ČT najdete v přízemí budovy „Rohlík“ a její součástí je i prodejna se suvenýry.

 • Mezinárodní festival živých soch

  15:21 do playlistu

  Mezinárodní festival živých soch
  Nenechte si ujít přehlídku živých soch. V ulicích města Kroměříž bude 25 stanovišť, kde potkáte umělce v kostýmech a maskách. Připravena bude i zábavná hra s tajenkou, soutěž v bodypaintingu (malování na tělo), proběhne hlasování o nejlepší sochu nebo sousoší.

 • Zlín film festival

  17:11 do playlistu

  Zlín film festival
  Zveme vás na Zlín film fest do Zlína plný animovaných i hraných filmů! Nebude chybět ani Déčko se speciálním programem! Více se dozvíte na www.decko.cz/zlin-film-fest

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související