iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 4. 2018
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1173
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Oživená pevnost Šatov

  1:23 do playlistu

  Oživená pevnost Šatov
  Areál československého opevnění zaberou vojáci a vytasí své zbraně. Vy si tak budete moct prohlídnout jejich vojenskou techniku a vyzkoušet uniformy. Taky se můžete stát špionem a prokázat odvahu a bystrost při plnění tajných úkolů. Nebo si vyzkoušet svoji kondičku na překážkové dráze. A vedle vojáků se předvedou i cvičení psi.

 • Pochod Ze Zbraslavic (nejen) do Zruče

  2:06 do playlistu

  Pochod Ze Zbraslavic (nejen) do Zruče
  Ve Zbraslavicích už od brzkého rána pochodují davy po různých trasách. Jde se krásnou krajinou se zámky a kostely, kde můžete posbírat originální razítka, a v cíli na vás bude čekat diplom. Navíc po cestě možná narazíte i na Křemílka a Vochomůrku. A kdo nechce chodit, ten se může aspoň podívat na fotky Ivany Soukupové z její cesty do Compostely.

 • Expozice věnovaná Karlu Havlíčku Borovskému

  2:58 do playlistu

  Expozice věnovaná Karlu Havlíčku Borovskému
  Muzeum Vysočiny Havlíčkův Brod otevřelo expozici věnovanou osobnosti, dílu i odkazu novináře, básníka, kritika a překladatele Karla Havlíčka Borovského. Čeká na vás např. originální časová doteková osa, na které si můžete sami zvolit rok a obratem se dozvíte vše o tehdejších aktivitách K. H. Borovského.

 • Med dej – zahájení sezony s Agátou a Martinem na Točníku

  6:12 do playlistu

  Med dej – zahájení sezony s Agátou a Martinem na Točníku
  Na hradě Točník se bude všechno točit kolem medvědů Agáty a Martina. Ti se totiž probudili ze zimního spánku a odstartují tady další sezónu. Těšit se můžete na veselici s medvědy, medvědí stezku a zábavné soutěže. Nebude chybět ani divadlo. A možná přiletí i sokolník.

 • Taneční soutěž Trend cup 2018

  7:09 do playlistu

  Taneční soutěž Trend cup 2018
  Soutěž Trend cup představí Taneční ligu juniorů a mládeže v tanečním sportu. V průběhu dne se na parketu vystřídají začínající tanečníci i finalisti Mistrovství České republiky. Celodenní maraton vyvrcholí podvečerním finále Taneční ligy mládeže v latinskoamerických tancích.

 • Běh Babiččiným údolím

  8:10 do playlistu

  Běh Babiččiným údolím
  Běh Babiččiným údolím se letos koná už popáté. A běžet může úplně každý. Je to totiž otevřený závod pro celou rodinu se spoustou kategorií. Můžete si vybrat délku tratě od 150 m až po víc než 6 km. A poběží se o med pana Proška, o Kudrnovic veverky, o Babiččiny pohádky a další.

 • Jak se žilo, jak se šilo

  8:59 do playlistu

  Jak se žilo, jak se šilo
  Nenechte si ujít zajímavou expozice, která přibližuje práci švadlen a ševců v domácím prostředí.

 • Odemykání Otavy 2018

  12:40 do playlistu

  Odemykání Otavy 2018
  Pokud máte rádi vodu, honem plavte do Sušice. Tam totiž dopoledne odemykají řeku a zahajují vodáckou sezónu. Ale ještě než nasednete do lodě, můžete si vychutnat divadelní představení místního ochotnického spolku Schody. A pak už se popluje ze Sušice do Rabí.

 • Sraz lodních modelářů a soutěž modelů plachetnic

  13:30 do playlistu

  Sraz lodních modelářů a soutěž modelů plachetnic
  Ledy po zimě povolily a je nejvyšší čas provětrat plachetnice. A tak lodní modeláři zavítají ke Stodůleckému rybníku, kde si zasoutěží. Přijďte se podívat na jejich výtvory a fandit jim. Nebo se pochlubte svým vlastním. Odpoledne totiž bude patřit nesoutěžnímu srazu všeho plujícího a potápějícího se.

 • Expozice Zemědělství

  14:15 do playlistu

  Expozice Zemědělství
  Na výstavě věnované zemědělství najdete unikátní sbírkové předměty, poslechnete si příběhy našich předků, seznámíte se s historií zemědělství i koloběhem hospodářského roku. Uvidíte např. ruchadlo bratranců Veverkových, které v 19. století započalo éru nových technologií a inovací v zemědělství.

 • Ptačí sobota v Zoo Plzeň

  17:18 do playlistu

  Ptačí sobota v Zoo Plzeň
  Už i vrabci na střeše si o téhle akci štěbetají. Ptačí sobota v Zoo Plzeň bude plná soutěží pro děti na zemi i v korunách stromů. A skrze tyto soutěže se dozvíte spoustu zajímavostí ze života ptačí říše. Všichni nositelé ptačích jmen navíc mají zvýhodněné vstupné.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související