iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
18. 11. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1506
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Předvánoční skláření v Tasicích

  1:35 do playlistu

  Předvánoční skláření v Tasicích
  Sklárna Huť Jakub Tasice v sobotu od desíti rozpaluje pece, aby vám místní mistři skláři mohli ukázat foukání, hutní tvarování, broušení a malování skla. Ale mistry se můžete stát i vy. Budete si tady totiž moct vyzkoušet něco vyrobit i sami. A když se vám to nepovede, nevadí, na trhu budou k mání krásné sklářské výrobky a vánoční dekorace.

 • Napoleon v Brně

  2:37 do playlistu

  Napoleon v Brně
  Centrum Brna v sobotu vpodvečer ožije klapotem podkov koní a kteří přivezou samotného císaře Napoleona Bonaparte i s jeho armádou. Po páté hodině vyrazí celý průvod na pochod městem. Nebude chybět ani divadlo, dobré jídlo a pití. A taky se můžete těšit na videomapping v prostorách Biskupského dvora. Teple se oblečte!

 • Oblastní muzeum v Chomutově

  3:20 do playlistu

  Oblastní muzeum v Chomutově
  Ačkoliv život v Krušných horách býval dřív asi pěkně krušný, tak ty hory se jmenují podle starého slova kruchat, neboli těžit. Přijďte se podívat do muzejní hornické vesničky, kde uvidíte krásnou výstavu o tom, jak místní obyvatelé dříve žili.

 • Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov

  6:35 do playlistu

  Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov
  Pohádkové prohlídky na zámku Sychrov mají mnohaletou tradici a tento víkend se tady odehraje pohádka O Arvenské princezně. Pohádkové prohlídky se budou konat celý víkend od deseti do tří odpoledne. Ale pozor! Vstupenky na prohlídku je třeba zakoupit předem na webu evstupenka.cz.

 • Do tří věží s Elsou a královnou podzimu

  7:15 do playlistu

  Do tří věží s Elsou a královnou podzimu
  Celý víkend můžete navštívit prohlídku Do tří věží s Elsou a královnou podzimu, při které uslyšíte pohádkové vyprávění. Nahlédnout můžete i do Kouzelného sklepení nebo vystoupat do hodinové věže. A pro šikuly bude připravena výtvarná dílna.

 • Hradní jarmark Lukov

  7:56 do playlistu

  Hradní jarmark Lukov
  Historie hradu Lukov sahá až do 13. století. A právě v jeho areálu se dnes rozprostře oblíbený předvánoční jarmark. Kdo nechce nic kupovat, může se jenom dívat na ukázky dobových řemesel.

 • Archeoskanzen Březno u Loun

  8:41 do playlistu

  Archeoskanzen Březno u Loun
  Taky milujete archeologii? Tak alou do skanzenu, kde uvidíte, jak pravěcí lidé žili, co jedli, jak se oblékali a spoustu dalšího!

 • Komentované prohlídky expozice Archa Noemova

  11:57 do playlistu

  Komentované prohlídky expozice Archa Noemova
  Expozice Archa Noemova vás uvede do fascinujícího světa živočichů, kteří obývají nebo obývali naši planetu. A v sobotu vám navíc průvodce vysvětlí, proč jsou některá zvířata ohrožena a jak je můžete pomoct chránit. První komentovaná prohlídka začíná v jedenáct hodin a poslední ve tři. A pokud to nestihnete, expozice tady bude stát i dál a navštívit ji můžete každý den od deseti do šesti hodin.

 • Sváteční den se Starokladrubáky

  13:19 do playlistu

  Sváteční den se Starokladrubáky
  Národní hřebčín Kladruby nad Labem otevře tento víkend své stáje všem, kteří mají rádi koně. Prohlídky se uskuteční v Kladrubech nad Labem a taky ve Slatiňanech. Uvidíte expozici kočárů, hlavní stáje a dozvíte se ty nejzajímavější informace o těchto krasavcích. Navíc můžete zkusit rozluštit zábavný starokladrubský kvíz.

 • Jeden kmen na Špilberku

  14:12 do playlistu

  Jeden kmen na Špilberku
  Brněnský výtvarný fantasy projekt Jeden kmen vychází z reálií Tolkienových knih, vytváří ale vlastní, do detailů propracovaný svět skřetů z kmene Snaga. Do něj teď můžete vstoupit na výstavě na Špilberku. Projdete se táborem tohoto jednoho skřetího kmene a poznáte, jak bojovný a tajuplný život „uruki“ vedou.

 • Řeka přání - Rozsviťte s námi Vltavu

  17:18 do playlistu

  Řeka přání - Rozsviťte s námi Vltavu
  Vypusťte na Vltavu jeden vodní lampión a splňte tím někomu přání! Řeka se splněnými přáními krásně rozzáří a bude to panečku moc pěkná podívaná!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související