iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 11. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1385
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Svatý Martin v Jihlavě

  1:33 do playlistu

  Svatý Martin v Jihlavě
  V Jihlavě v sobotu proběhne tradiční průvod v jehož čele pojede svatý Martin na bílém koni. Provázet jej budou kejklíři, vojáci a také selky s pečenými husami a vánočkami. Průvod vyráží od Brány Matky Boží. Slavnost zakončí ohňostroj.

 • Parním vlakem na Svatomartinské hody do Bohušova

  2:41 do playlistu

  Parním vlakem na Svatomartinské hody do Bohušova
  Slezské zemské dráhy vypravují každoročně do Bohušova, kde se bude rovněž slavit svátek svatého Martina, parní vlak z Třemešné. Největší atrakcí bude sokolnická skupina, která přiveze patnáct druhů dravců. A komu je málo jízda s párou, může si osedlat koně a projet se na něm pod vedením instruktora. Vlak z Třemošné do Bohušova vyjíždí v 10:30 a vrací se v 15.20.

 • Krištof Kintera: Nervous Trees

  3:25 do playlistu

  Krištof Kintera: Nervous Trees
  Přijďte se podívat na zajímavou výstavu Krištofa Kintery, která nese název Nervous Trees. Ale pozor na objekty, jež se budou nervózně pohybovat ve výstavních sálech galerie Rudolfinum!

 • Vilomeniny – festival

  6:33 do playlistu

  Vilomeniny – festival
  Vilomeniny je název známého divadelního festivalu probíhajícího ve Vile Štvanice. Sjely se na něj divadla a divadýlka ze všech koutů naší země. Některá představení budou speciální pro batolata. Chybět nebude i živá hudba a výtvarně-interaktivní bojovka.

 • Život a smrt v pozdní době kamenné

  7:38 do playlistu

  Život a smrt v pozdní době kamenné
  V Archeoparku Všestary zjistíte, jak se žilo v Evropě v letech 4000 až 2000 před Kristem. Věděli jste např. to, že o našich předcích zjistíme nejvíc z jejich pohřebních staveb? Je tu také připraveno hmatové stanoviště s kostrou, ukázka dušičkového obřadu nebo malování léčebného tetování!

 • Z pohádky do pohádky

  8:31 do playlistu

  Z pohádky do pohádky
  V jihočeské Zlivi v kavárně Déčko proběhne v neděli veselé odpoledne plné zábavy nazvané Z pohádky do pohádky. Začne se dětským divadelním představením Kouzla skřítků, po něm přijde na řadu maškarní rej pohádkových bytostí, budou se hrát hry a bude se soutěžit. V ceně vstupného je i odpolední občerstvení.

 • Krýzovy jesličky

  9:29 do playlistu

  Krýzovy jesličky
  Přijeďte se podívat na největší lidový mechanický betlém na světě, který je dokonce zapsán v Guinnessově knize rekordů. Jeho tvůrcem je jindřichohradecký punčochářský mistr Tomáš Krýza, který ho vytvářel více než 60 let.

 • Impossibility Challenger – festival rekordů

  12:42 do playlistu

  Impossibility Challenger – festival rekordů
  Příležitost zlomit nějaký ten rekord dostane v kladenské sportovní hale každý. Soutěží se ve všech disciplínách, kromě těch olympijských. Přijeďte se třeba i jen podívat, nebo si to sami zkusit. Stojí to opravdu za to!

 • Uhelným Mosteckem

  13:32 do playlistu

  Uhelným Mosteckem
  Zarazervujte si místo na poutavý výlet Uhelným Mosteckem. Nasedněte do offroad vozu a rozjeďte krajinou vytvořenou člověkem. Uvidíte uhelné velkolomy, popílkové odkladiště, litvínovskou chemičku a prohlídnete si protistřepinové kryty z 2. světové války...

 • Lampiónový průvod

  14:28 do playlistu

  Lampiónový průvod
  V zámeckém parku ve Štiříně se uskuteční tradiční lampiónový průvod, na kterém potkáte pohádkové průvodce, kteří pro vás budou mít různé úkoly. Trať není dlouhá – zato je plná tajuplných zákoutí… Nezapomeňte na lampión se svíčkou!

 • Fenomén Masaryk

  15:22 do playlistu

  Fenomén Masaryk
  Je jasné, že víte, kdo byl náš první československý prezident, ale víte třeba, že i v pokročilém věku jezdil denně na koni? Výstava Fenomén Masaryk připomíná prezidenta Tomáše Garyka Masaryka přesně 80 let od jeho smrti (1937).

 • Animánie

  17:34 do playlistu

  Animánie
  Příští čtvrtek začne v Plzni Festival Animánie. Můžete na něm vidět jak nové soutěžní filmy, tak klasiky typu Sen noci svatojánské od Jiřího Trnky či Ferda Mravenec od Hermíny Týrlové. Festival vedle animovaných filmů zahrnuje i animační workshopy a zajímavý doprovodný program s názvem Kino za školou.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související