iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
4. 11. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1716
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Juniorfest

  1:52 do playlistu

  Juniorfest
  Skvělá zpráva pro malé i velké milovníky filmů. Začíná Juniorfest! Uvidíte nejen nejnovější české pohádky, ale také zahraniční tvorbu. A kdo v kinosále vysedí důlek, může se přesunout na další stanoviště – zahrát si policejní hru, nakreslit film s pomocí hollywoodské hvězdy nebo se jít bát na strašidelnou stezku. Festival se koná v Horšovském Týně, Plzni a Dobřanech.

 • Premiéra filmu Lajka

  2:53 do playlistu

  Premiéra filmu Lajka
  Zveme vás do kina na nový film Lajka. Loutkové sci-fi, které dorazilo kosmickou rychlostí do kin. Příběh o potulné ruské fence je natočený podle skutečné události!

 • Strašidelná zoo v Děčíně

  3:54 do playlistu

  Strašidelná zoo v Děčíně
  Pojďte se hezky bát do zoo! Svátek duchů je sice za námi, ale v Děčíně na vás v místní zoo čekají zvířátka a také stezka plná úkolů a potkáte strašidla z filmu „Ať žijí duchové“.

 • Třeboň v marcipánu

  4:30 do playlistu

  Třeboň v marcipánu
  Sladká historie Třeboně se pro vás otevře v místní galerii. Cukráři z celé republiky vytvořili z marcipánu 12 příběhů vycházejících z historických událostí a pověstí města. Po prohlídce si budete moci zkusit modelování s marcipánem a vytvořit si vlastní suvenýr.

 • Bosý výšlap na Sněžku

  8:02 do playlistu

  Bosý výšlap na Sněžku
  Jít na podzim bosý na Sněžku? To se může zdát jako bláznivý nápad, ale stačí vědět, jak na to. A pokud se vám nechce jít bosky celou cestu, kdykoliv se můžete obout. S sebou přibalte teplou bundu, rukavice, čepici a do batohu tlusté ponožky.

 • Svatohubertské slavnosti na zámku Loučeň

  8:37 do playlistu

  Svatohubertské slavnosti na zámku Loučeň
  Svatý Hubert, patron myslivosti, slaví svůj svátek celý víkend na zámku Loučeň. Přijďte a uvidíte výcvik psů i kouzla sokolníků! Menší sovy si můžete vzít dokonce sami na ruku! Na svatohubertských slavnostech na vás čeká i lanová dráha nebo prohlídky zámku s princem.

 • Přelet nad loutkářským hnízdem

  9:30 do playlistu

  Přelet nad loutkářským hnízdem
  Zveme vás na bezva fesťák „Přelet nad loutkářským hnízdem“. Pohádky i další představení uvidíte v pražském divadle Minor a pro malé nadšence jsou připraveny i dílničky, kde si vyrobíte masky, loutky z papírových ruliček nebo vlastní divadélko z krabice od bot!

 • Dům Gobelínů a háčkované pohádky

  10:18 do playlistu

  Dům Gobelínů a háčkované pohádky
  Vstupte do světa vznešených gobelínů a veselých háčkovaných pohádek. Své brány vám otevřou každý den kromě pondělí od 10:00–17:00.

 • Biocev – Den otevřených dveří

  13:34 do playlistu

  Biocev – Den otevřených dveří
  BIOCEV je místo plné vědy, výzkumu, techniky a pokroku! V úterý budete moci nahlédnout do laboratoří, zjistit, jak vypadají molekuly života a kam postoupila medicína ve 21. století.

 • Kouzelný les dětem

  14:19 do playlistu

  Kouzelný les dětem
  Princezna, vlk, čert i drak, tyto a další pohádkové postavy se už na vás těší v Bělském lese! Tak je nenechte dlouho čekat — mají totiž pro vás parádní úkoly a odměny!

 • Více než laboratoř

  14:45 do playlistu

  Více než laboratoř
  Vydejte se na výstavu, která mapuje novinky ve vědě i v technologiích. Objevy o živé přírodě a zdraví, a mnoho dalšího. Tak pojďte bádat a hledat odpovědi na otázky…

 • Rosteme pro život

  17:19 do playlistu

  Rosteme pro život
  Přijďte si pohrát a objevit spoustu nápaditých hraček. Další ročník veletrhu her a hraček, které podporují přirozený rozvoj a vzdělávání dětí je tu! Připraveno je velké množství dílniček, kde si můžete hrát, stavět, tvořit a vše vyzkoušet.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související