iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
7. 10. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1726
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Déčko v science centrech

  1:43 do playlistu

  Déčko v science centrech
  Barevný a hravý svět Déčka na vás nově čeká v technických centrech v Plzni, Brně, Ostravě a v Liberci! Dozvíte se, co je to green screen a zahrajete si na rosničku v předpovědi počasí, stanete se na chvíli moderátory Zpráviček a v Liberci si vyzkoušíte i dabing dětských pořadů. Rozhodně nevynechejte hlavolamy v barvách Déčka a nejrůznější hokusy pokusy. V každém městě je nachystaný trochu jiný program, tak si dopředu zjistěte, co vás čeká a nemine.

 • Velký svět techniky – svět přírody

  2:40 do playlistu

  Velký svět techniky – svět přírody
  Poznejte svět přírody! Vyšplhejte na obrovský strom, ulovte si rybu pomocí sonaru, stejně jako delfíni nebo zjistěte, odkud pochází energie, kterou denně používáte. Setkejte se, poznejte a pochopte nejrůznější přírodní jevy!

 • Velká pátrací hra

  6:03 do playlistu

  Velká pátrací hra
  Všichni zvědavci a detektivové, pozor! Při velké pátrací hře v Pardubicích si vyzkoušíte pravou stopovačku v terénu. Ale chce to rozlousknout i pár úkolů a mít oči na stopkách. Taky se dozvíte něco o místech, kde budete pátrat, a o tom, jak lidé mění přírodu. Pomůcky pro pátračku získáte na místě!

 • Drakiáda na letišti

  6:52 do playlistu

  Drakiáda na letišti
  Vítr fičí, letadla a draci také! Přijďte si užít pořádnou podzimní drakiádu na letišti. Kromě pouštění draků můžete vidět i výstavku letecké techniky, prohlédnout si letadla a hangár. A pro zájemce budou připravena motorová a bezmotorová letadla pro vyhlídkové lety.

 • Lesem ke hvězdám

  7:35 do playlistu

  Lesem ke hvězdám
  Užijte si večerní procházku s úkoly. Kdo by se chtěl učit dopředu, doporučujeme prohlédnout knížku Malý princ! Ten vás letos provede po zajímavých planetkách a dalších místech ve vesmíru. A po procházce se těšte na opékání buřtů, můžete si přinést vlastní nebo je zakoupit na místě. Sraz je uprostřed Ďáblického háje v areálu zdraví.

 • Národopisné muzeum Slánska v Třebízi

  9:02 do playlistu

  Národopisné muzeum Slánska v Třebízi
  Vesnička jako malovaná? Takovou si můžete prohlédnout v Třebízi. Uvidíte krásně dochované statky, obchod, chalupy a ševcovnu. Všude můžete nahlédnout dovnitř a dozvědět se, jak to dřív na vesnici chodilo.

 • Zámecké dýňování

  12:12 do playlistu

  Zámecké dýňování
  Na zámku Nelahozeves budou dýně, kam se podíváte. Celé nádvoří se zabarví do sytě oranžové barvy dýní, které můžete ochutnat, vyřezat si z nich strašáka nebo je vyzdobit dle libosti. Nejlepší výtvor bude odměněn. Čeká vás i divadelní představení, zakleté sklepení a dýňová olympiáda.

 • Slavnosti mlsných jazýčků

  12:56 do playlistu

  Slavnosti mlsných jazýčků
  Král Mlsoň a jeho poddaní připravili bohatý program pro děti i dospělé a nezapomněli ani na tradiční sklizeň Bonbonovníku, gurmánské prohlídky zámku nebo soutěže pro rychlé jedlíky.

 • Festival Oty Hofmana

  14:04 do playlistu

  Festival Oty Hofmana
  Ota Hofman byl významný autor knížek a scénářů k filmům pro děti. Festival dětské filmové tvorby na jeho počest právě začíná a až do 12. října se bude promítat jeden dětský film za druhým. Ty nejlepší pak vybere odborná porota. Čeká vás lunapark filmových vynálezů, Robosvět, výstava „Móda jako hokus pokus“, povídání o tom, jak se točí pohádky a mnoho dalšího.

 • Veteran Arena

  14:36 do playlistu

  Veteran Arena
  Brrrm, brrrm, zvuk motorů, vůně benzínu a spousta naleštěných starých strojů? Vítejte ve Veteran Areně, uvidíte tady ty nejkrásnější staré auťáky, třeba Pragovky, Škodovky, Tatrovky, Wikovky. Kromě více než 90 aut zde na váš obdiv čekají také staré motorky, náhradní díly a parádní sbírka starých telefonů.

 • Dětský den s vílou Izerínou na Jizerce

  17:12 do playlistu

  Dětský den s vílou Izerínou na Jizerce
  Ochránkyní Jizerských hor je víla Izerína. A s ní se můžete potkat ve staré Sklárně pod horou Bukovec. Budete s ní putovat po horách, dozvíte se, jaká jsou tam zvířata a kytky, bude se soutěžit, vyrábět, maňáskovat a baštit. Program potrvá od 10:00 do 16:00.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související