iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
23. 9. 2017
10:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
2472
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Slánský kapr

  1:02 do playlistu

  Slánský kapr
  Ulovit si vlastní rybu? Ale samozřemě, i to si můžete vyzkoušet! A dokonce bez povolenky i bez vybavení, stačí dorazit mezi 8:00 a 12:00 k Novému studeněveskému rybníku. Tak ať vám berou!

 • Napříč Prahou přes tři jezy

  2:06 do playlistu

  Napříč Prahou přes tři jezy
  Ahoooj! Už jste někdy jeli na loďce historickým centrem Prahy? Máte jedinečnou šanci si to vyzkoušet na legendárním závodě Prahou přes tři jezy! Kdo nechce závodit, může si řeku jen volně splout. Přečtěte si ale podrobně propozice a nezapomeňte na plovací vesty!

 • Běžíme na hrad

  2:56 do playlistu

  Běžíme na hrad
  Vyběhnout na hrad Loket bude docela fuška, ale taky bájo příležitost, jak protáhnout nohy. Třeba v kategorii Pidižvíci se poběží jen 100 m! Kdo si troufne na víc, může vybírat z fůry dalších závodů. Takže hurá dobýt Loket tretrami!

 • Zámek Raduň

  3:39 do playlistu

  Zámek Raduň
  Láká vás výlet na zámek? Tak se vypravte třeba do Raduně, kde můžete kromě krásných zámeckých pokojů obdivovat také zámeckou oranžérii, sady a zjistit něco o historii zámku v expozici v zámecké sýpce.

 • 3. narozeniny Světa techniky

  7:19 do playlistu

  3. narozeniny Světa techniky
  Narozeniny plné pokusů, her, vědy a techniky, to je splněný sen. Přesunete se do virtuální reality, uvidíte zvukovou Science Show, bude se to tam hemžit robobrouky nebo vědci z Divadla Fyziky. Čeká vás laserová střelnice, magnetická levitace, vědatlon a spousta překvapení.

 • Struny dětem

  8:05 do playlistu

  Struny dětem
  Vydejte se na festival plný divadla, koncertů, vyprávění, vyrábění i televizních triků. Čeká vás papírový svět úžasného pantomimického herce Radima Vizváryho, Bubínkování, Příběhomat, spousta dalších představení, výroba samurajských helmic nebo masek mývala, dřevěná dílna, veselé kytary... no a taky hřiště Déčka!

 • Ovčí den aneb dobrodružná výprava za zlatým rounem

  8:50 do playlistu

  Ovčí den aneb dobrodružná výprava za zlatým rounem
  V neděli se můžete stát bájnými Argonauty a vydat se na dobrodružnou plavbu za zlatým rounem, které bylo symbolem královské moci. Objevíte delfskou věštírnu, zabloudíte v Minotaurově bludišti nebo se zúčastníte Olympijských her. Kromě úkolů a rozbouřeného moře vás čeká jízda v kočáře boha Helia a pastva oveček.

 • Země není na jedno použití

  10:11 do playlistu

  Země není na jedno použití
  Každý den naplní lidstvo milióny odpadkových košů. Každý den je Země ničena těžbou a výrobou. Módním trendem jsou věci na jedno použití… Populárně naučnou výstavu Fakulty životního prostředí naleznete v Muzeu města Ústí nad Labem a stojí nejen za návštěvu, ale i za zamyšlení.

 • Festival Sporťáček

  13:00 do playlistu

  Festival Sporťáček
  Lákají vás nové sporty, a nevíte, jakou disciplínu zvolit? Tak to utíkejte na festival Sporťáček, kde si můžete vyzkoušet desítky sportů. Vaše vlohy a talent posoudí zkušení odborníci a trenéři z klubů. Je připravena překážková dráha pro ninji, soutěže i setkání se známými sportovci.

 • Víkend otevřených ateliérů

  14:04 do playlistu

  Víkend otevřených ateliérů
  77 výtvarníků, 48 různých míst a samé otevřené dveře galerií, ateliérů a výtvarných škol! Můžete sochat, malovat, kreslit vtipy, fotit, prostě, co vás napadne. A vždycky vám s tím pomůže někdo, kdo ví, jak na to. A nebudou chybět filmaři, kostýmní výtvarníci, kovář a dokonce pán, který umí udělat sluneční hodiny!

 • Arboretum Nový Dvůr

  14:51 do playlistu

  Arboretum Nový Dvůr
  Uvidíte výstavu Dřeviny pěti světadílů! Roste tu více než 7000 druhů rostlin, dřevin a bylin. Těšte se na rostliny rašelinišť, písečných dun pobřeží Baltu, himálajské rostliny, sbírky dřevin z Číny, Dálného východu a Japonska a rozsáhlé sbírky dřevin a bylin z východního a západního pobřeží a středozápadu severní Ameriky.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související