iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 8. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1382
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Srpnové pečení chleba; Město dětem aneb Cirkus v parku

  1:00 do playlistu

  Srpnové pečení chleba; Město dětem aneb Cirkus v parku
  Zveme vás na veřejné pečení chleba (i koláčů, houstiček a lenorských placek) ve veřejné peci na chleba, která vznikla v roce 1837. Sloužila nemajetným občanům, kteří neměli dost peněz na to, aby si mohli doma vybudovat pec vlastní. Pečivo z lenorské pece se bude rozdávat zdarma všem účastníkům akce! Rozlučte se s prázdninami v Jindřichově Hradci. Program začne už ráno, a to dětskými rybářskými závody, a odpoledne se můžete těšit na akrobatickou komediální show či vystoupení kejklířů. Pro nadšence pohybu je připravena škola žonglování i různé sportovní volnočasové aktivity. A v rámci programu bude v kinosále KD Střelnice promítáno pásmo filmů pro nejmenší.

 • XX. mezinárodní setkání jízdních policií v Ostravě

  2:03 do playlistu

  XX. mezinárodní setkání jízdních policií v Ostravě
  Strážníci a policisté v sedlech koní? Tak ty potkáte 26. srpna 12:15 v areálu Komenského sadů Ostravě. Připraveny jsou jezdecké soutěže, ve kterých si změří síly domácí i zahraniční jezdci. Těšit se můžete na parkurové i zrcadlové skákání a na nejmenší účastníky akce čekají hry, kvízy a soutěže!

 • Národní hřebčín Kladruby nad Labem

  2:39 do playlistu

  Národní hřebčín Kladruby nad Labem
  Navštivte nově zrekonstruovaný areál v Kladrubech nad Labem. Připravili pro vás prohlídky stájí, zámku, kočárovny a postrojovny, muzea kladrubského chovu koní, a podívat se budete moci i do lesovny se simulátorem jízdy v kočáře. Nebo na nedalekou rozhlednu, ze které se vám po vyšlápnutí 87 schodů naskytne krásný pohled na celé okolí.

 • Malá napoleonská bitva

  6:37 do playlistu

  Malá napoleonská bitva
  Malá dětská bitka papírovými koulemi vypukne v Telnici v sobotu ve 20:00. A následovat bude noční střelba a ohňostroj. V neděli od 14:00 bude akce pokračovat průvodem, napoleonskou bitvou, soutěžemi s vojáky. Bude to prostě bomba!

 • Císařský den v Kadani

  7:10 do playlistu

  Císařský den v Kadani
  Centrum města Kadaň se přenese v čase až do doby Karla IV. Přijďte si užít vystoupení kejklířů, tanečníků a hudebníků. Nahlédnout budete moci do rytířského stanu a katovny nebo se zúčastnit nějaké středověké soutěže. A hladu ani žízně se nebojte, všeho zde bude hojně!

 • Letecký den ve Dvoře Králové

  7:49 do playlistu

  Letecký den ve Dvoře Králové
  Obloha plná legendárních letadel a neuvěřitelných akrobatických kousků – uvidíte sólové i skupinové lety, armádní letouny i modeláře. A kdyby se vám z tolika létání točila hlava, i na zemi je připraven program. Automobily, záchranná technika a k vyzkoušení bude např. jízda na Segway, Airsoft či Laser Tag.

 • Výstava Člověče, nezlob se

  8:37 do playlistu

  Výstava Člověče, nezlob se
  Hrajete si rádi? Navštivte výstavu historických stolních her a stavebnic z let 1880 – 1980! Kromě vystavovaných kousků si budete moci leccos i sami zahrát. Konstruktivní, tvořivé, strategické, logické i naučné hry od starověkých tangramů až po lego. Součástí výstavy bude i venkovní „Člověče, nezlob se!“ umístěné v atriu muzea.

 • Festival Barevná devítka

  11:45 do playlistu

  Festival Barevná devítka
  Zažijte celý svět na Praze 9! Nenechte si ujít festival plný vůní, chutí, barev a rytmů. Spousta hudebních a tanečních vystoupení umělců z různých koutů světa (Mongolsko, Vietnam, Peru, Rusko či Indie) a k tomu neodolatelné jídlo a pití, ale i stanoviště s rukodělnou výrobou a dílničkami nebo festivalová soutěž „Za hodinu kolem světa“.

 • Archeoden pro celou rodinu

  12:35 do playlistu

  Archeoden pro celou rodinu
  Zajímá vás archeologie? Pak vyrazte na Archeoden na Sázavu. Co všechno můžete poznat z nálezů v zemi? Jak se žilo našim předkům v pravěku? Přijďte si vyzkoušet na vlastní kůži mletí obilí na žernovu, výrobu jednoduchých středověkých šperků či poznat blíže práci archeologa. Vzhůru za poznáním!

 • Kolínská řepařská drážka

  13:08 do playlistu

  Kolínská řepařská drážka
  Obnovená část trasy nejstarší polabské řepařské drážky přímo vybízí k výletu vlakem! Jezdí při pravidelných víkendových jízdách a o všech státních svátcích. Trať je navíc doplněna o železniční naučnou stezku, posezení a herní prvky. Tak nastupovat, ať nemáme zpoždění.

 • Hradozámecká noc na Konopišti

  16:25 do playlistu

  Hradozámecká noc na Konopišti
  Vstupte na zámek Konopiště a objevte jeho noční život! Čekají na vás prohlídky se zámožným rytířem Přechem z Hodějova, poznáte život Marie Terezie či temné zámecké sklepení. Hrát vám bude středověká hudba a chybět nebude dělostřelecká show na nádvoří. A navíc pojede z Prahy a Benešova na zámek speciální retrobus.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související