iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 3. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1083
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Archeopark Všestary: Skrytý půvab antiky

  1:02 do playlistu

  Archeopark Všestary: Skrytý půvab antiky
  Nalezněte v rámci Dnů živé archeologie ve Všestarech skrytý půvab antiky. Víte, co všechno víme o antickém Středomoří z písemných zpráv?

 • Mistrovství České republiky v králičím hopu

  1:55 do playlistu

  Mistrovství České republiky v králičím hopu
  Už jste někdy viděli králíka, který umí parkur? Jedinečnou příležitost máte právě tuhle sobotu v Praze na Vinohradech, kde proběhne už 5. Mistrovství České republiky v káličím skákání. Celý program a všechny disciplíny naleznete na jejich webových stránkách. Hop!

 • Závod po staru z Lišáku s Emilem

  2:42 do playlistu

  Závod po staru z Lišáku s Emilem
  Jak to sviští na dřevěných lyžích a ještě k tomu v dobovém oblečení se můžete přijet podívat do Kašperek. Kategorie závodu budou dvě: Páni a dámy - vázání s volnou patou a Pání a dámy - vázání Kandahár.

 • Výstava Kuk na zvuk

  3:30 do playlistu

  Výstava Kuk na zvuk
  Jaké obrazce vytváří zvuk? Proč pes slyší píšťalku a my ne? To vše a mnoho dalších zajímavostí se dozvíte na interaktivní výstavě o akustice, která ukáže dětem i dospělým, že i věda může být zábava.

 • Historie tratí Novojičínska

  6:34 do playlistu

  Historie tratí Novojičínska
  Na nádraží Ostrava-střed je k vidění nová výstava Železničního muzea moravskoslezského, jsou tady k prohlédutí historické železničářské stejnokroje nebo artefakty z 19. století či modely vláčků.

 • Den pro prasátka v Zoo Ostrava

  7:29 do playlistu

  Den pro prasátka v Zoo Ostrava
  U prasátek visajánských a u štětkounů kamerunských se budou v ostravské zoo v sobotu konat komentovaná setkání. Přijďte si s nimi zachrochtat!

 • Jarní prázdniny v národním hřebčíně

  8:17 do playlistu

  Jarní prázdniny v národním hřebčíně
  V Kladrubech nad Labem vás čekají komentované prohlídky hlavních stájí, císařského zámku a expozice historických kočárů, saní a postrojů. Ve Slatiňanech se můžete vydat na prohlídku hřebčína, která vás zavede jak do stájí s vraníky, tak i do kočárovny a knížecí galasedlovny Auerspergů. A to vše už v druhém březnovém týdnu.

 • Slavní detektivové na stopě zločinu

  9:17 do playlistu

  Slavní detektivové na stopě zločinu
  Máte rádi detektivky? Přijďte si připomenout nejslavnější, fiktivní i ty skutečné vyšetřovatele a detektivy napříč celým stoletím.

 • Ukrojte si nás

  12:30 do playlistu

  Ukrojte si nás
  Nejen současnost a historii chleba, ale i zvyky a pověry s ním spojené vám přiblíží výstava s názvem „Ukrojte si u nás“. Naleznete ji v prostorách Muzea Podhradí v Buchlovicích.

 • Zahájení sezóny na hradě Šternberk

  13:24 do playlistu

  Zahájení sezóny na hradě Šternberk
  Hrad Šternberk otvírá své brány. Nenechte si ujít jedinečnou příležitost shlédnout půdu hradu Šternberk, která prošla v roce 2015 generální rekonstrukcí.

 • Výstava Anděl Páně

  14:23 do playlistu

  Výstava Anděl Páně
  Kdo by neměl rád Uriáše a Petronela z krásné pohádky Anděl páně 2?! Přijďte se podívat na tržiště plné kostýmů a rekvizit, krejčovskou dílnu a v neposlední řadě i na spoustu zajímavostí z natáčení. Barrandovská studia vám tuhle výstavu nabízí ve svých prostorách už jen do 26. března.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související