iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
14. 1. 2017
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
1183
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ledové království

  1:43 do playlistu

  Ledové království
  Krásné ledové scenérie na vás čekají na výstavě ledových soch. Můžete se třeba vyfotit na ledovém trůně jako vládci ledové říše…

 • Trilobit 2017

  2:24 do playlistu

  Trilobit 2017
  Tip pro filmové nadšence! V sobotu se v Berouně budou udělovat filmové a televizní ceny Trilobit a celý den zde můžete zažít spoustu zajímavostí. Otestujete se v kvízu s Večerníčkem, podíváte se na soutěžní filmy a pohádku nebo se potkáte s některým z filmových tvůrců.

 • Chebský hrad

  3:17 do playlistu

  Chebský hrad
  Vydejte se na zimní prohlídku starobylého hradu nad řekou Ohří. Uvidíte magickou hradní kapli, dozvíte se, co je to vlastně falc a proč byl tento hrad tak významný.

 • Dílničky k výstavě Egypt dar Nilu

  6:15 do playlistu

  Dílničky k výstavě Egypt dar Nilu
  Vyrobte si svůj vlastní egyptský reliéf, náhrdelník či senet, tedy deskovou hru oblíbenou již ve starověkém Egyptě. K výrobě se můžete inspirovat na výstavě Egypt dar Nilu.

 • Strašidelné soboty na zámku Dětenice

  7:15 do playlistu

  Strašidelné soboty na zámku Dětenice
  Každou letošní sobotu v zámeckých komnatách v Dětenicích řádí upíři, ježibaby, umrlci, strašidla a další nestvůry. Prožijete chvilky strachu, napětí, ale i smíchu a zjistíte, jak se dříve na Dětenicích žilo.

 • Zimní prohlídky zámku Fryštát

  8:07 do playlistu

  Zimní prohlídky zámku Fryštát
  Máte chuť vyrazit na prohlídku zámku i v zimě? Tak se vydejte do Fryštátu, v zimě si tam můžete vybrat dokonce ze tří okruhů. Dva vás provedou místnostmi, z nichž na vás dýchne 19. století, kdy na tomto zámku ve městě Karviná žila rodina Larrisch-Mönnichů. A až do února tu navíc můžete zhlédnout výstavu betlémů.

 • Já, ozdoba

  8:49 do playlistu

  Já, ozdoba
  Přáli jste si někdy stát se vánoční ozdobou? Nebo alespoň vidět na vlastní oči, jak tento křehký symbol Vánoc vzniká? Teď si to budete moci dokonce na vlastní kůži vyzkoušet. Na interaktivní výstavě vám skřítek Zdobílek ukáže, jak se proměnit v blyštivou vánoční ozdobu.

 • Jízdenky, prosím

  11:57 do playlistu

  Jízdenky, prosím
  Vše o železnici a především té tišnovské – i tak by se mohla jmenovat výstava, na které mimo jiné uvidíte modelové kolejiště, po němž jezdí vláčky. Prohlédnete si i trolejové vedení a další exponáty železniční energetiky, která je očím obyčejných cestujících skryta a zahalena tajemstvím.

 • Zimní komentovaná krmení v Zoo Praha

  12:50 do playlistu

  Zimní komentovaná krmení v Zoo Praha
  Každý víkend můžete pozorovat krmení vybraných druhů zvířat doprovázená poutavým vyprávěním. V době krmení jsou zvířata nejaktivnější a návštěvníci tak na 12 místech zoo mohou sledovat nesmírně zajímavé chování různých živočichů. Venkovní program probíhá pouze za hezkého počasí.

 • Zimní KOVOZOO

  13:37 do playlistu

  Zimní KOVOZOO
  I ze zdánlivě nepotřebného odpadu mohou vznikat věci, které jsou nejen krásné a zajímavé, ale i nadále užitečné. Přesvědčit se o tom můžete v jedinečné zoologické zahradě plné zvířátek vyrobených z kovového odpadu.

 • Výstava Překonané vynálezy v iQLandii

  14:36 do playlistu

  Výstava Překonané vynálezy v iQLandii
  Pamatujete si na první mobilní telefon Eurotel vážící 6 kg, legendární Atari, dálnopis, skládací toaletní papír nebo slavný kempingový stan z osmdesátých let? Jestli ano, přijďte zavzpomínat, jestli ne, přijďte žasnout, co všechno rodiče a prarodiče používali v každodenním životě.

 • Velký pohádkový karneval

  16:56 do playlistu

  Velký pohádkový karneval
  Zažijte maškarní rej masek pro děti se správcem Pohádkova Zdeňkem Kačorem, jeho písničkami, spoustou zábavy a soutěží.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související