iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
29. 7. 2016
17:05 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
1676
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Štěrkovna Open Music 2016

  1:20 do playlistu

  Štěrkovna Open Music 2016
  Hudební festivaly si můžou užít dospělí i děti. A ten ve Štěrkovně nabízí kromě těch nejznámějších českých kapel také možnost skvělého koupání. Pro děti tu bude možnost pohrát si v dětském koutku, kde budou připraveny hry, výtvarné dílny a další zábavné aktivity.

 • Vozatajské závody Rosice

  2:30 do playlistu

  Vozatajské závody Rosice
  Přijďte se přesvědčit o tom, že koňská síla je opravdu pořádná. Na vozatajských závodech se bude soutěžit v kategoriích formanská jízda, ovladatelnost klády a těžký tah. Pokud máte rádi koně, rozhodně byste si tuhle netradiční akci neměli nechat ujít!

 • Park Mirakulum

  3:44 do playlistu

  Park Mirakulum
  Cítíte to? Jsme dobrodružství na stopě! Stačí vstoupit do kouzelného parku, kde objevíte dřevěný hrad, bludiště i les plný her. Zadovádět si můžete v lanovém centru, na velké trampolíně nebo navštívit minizoo. Pro šikovné ručičky tady mají tvořivé dílničky a pro odvážlivce opravdu velké houpačky.

 • Dny řemesel a setkání kovářů

  6:20 do playlistu

  Dny řemesel a setkání kovářů
  V Rožnově bude o víkendu pěkně horko, sraz tady totiž mají kováři a při kování jim kladiva určitě budou krásně zvonit. Okoukat něco můžete také od šikovných kameníků, truhlářů, bednářů, košíkářů a dalších řemeslníků, jejichž umění už dnes bývá k vidění zřídka. Většinu řemesel si také budete moci přímo na místě vyzkoušet.

 • Den dřeva a medu

  7:10 do playlistu

  Den dřeva a medu
  Vůně dřeva, sladká chuť medu a k tomu všemu krásné prostředí historického skanzenu. Uvidíte, jak se vyřezávají sochy ze dřeva, ochutnáte nějakou medovou dobrotu a možná vyhrajete nějakou z mnoha soutěží, které na vás během zábavného odpoledne čekají!

 • Doxíkův dětský den

  7:46 do playlistu

  Doxíkův dětský den
  Galerie rozhodně nemusí být nudná. Zvlášť, když si tam můžete spoustu věcí vyzkoušet. Co takhle zkusit nejrůznější výtvarné techniky nebo vymodelovat si vlastní sochu? A jako bonus si třeba zahrajete v krátkém filmu! Na dílnu animace si navíc můžete vzít také svojí oblíbenou hračku - panenku, autíčko, truhličku, modelínu.

 • Archeopark Pavlov

  8:33 do playlistu

  Archeopark Pavlov
  Před 30 tisíci let tady žili lovci mamutů a pozůstatky pravěkého života zde můžete najít dodnes. Přeneste se do doby, kdy se zdejší krajinou proháněli mamuti a lidé začínali vyrábět první nástroje pro lov a zpracování potravy. Dobrodružná výstava, která vás na chvíli vrátí do doby před tisíci lety.

 • Tiskařiště

  11:57 do playlistu

  Tiskařiště
  Přemýšleli jste někdy nad tím, jaké to asi je, vzít si do ruky razítko, namočit ho do barvy a pokusit se vylepšit nudnou stěnu doma v obýváku? Že se to nesmí? Ale kde si to všechno vyzkoušet, když to nejde doma? No přece v písecké Sladovně! Čeká tam na vás tiskařská dílna, kde si vyzkoušíte všelijaké druhy tisku a dozvíte se zajímavosti o papíru, barvách i tisknutí.

 • Toulavý baťoh

  12:50 do playlistu

  Toulavý baťoh
  Na výlet se někdy můžete vydat i v rámci několika místností, třeba v Muzeu papírových modelů navštívíte spoustu krásných míst během chvilky. V neděli tam navíc uvidíte prezentaci Českého klubu chovatelů a RC modelů, ukázky modelářských prací a také se těšte na spoustu her, soutěží a plnění zábavných úkolů. A pro všechny kutily budou připraveny tvořivé dílny.

 • Dobrodruzi: Ze Stodu na cestě za novým životem

  13:30 do playlistu

  Dobrodruzi: Ze Stodu na cestě za novým životem
  Hravá výstava pro děti i rodiče, kdy se vžijete do role dobrodruhů ze Stodu, kteří se před více než 120 lety vydali na daleký Nový Zéland, aby tam zkusili nový život. Budete se muset rozloučit s tím, co znáte, vybrat, co si s sebou vezmete na dalekou cestu, pojedete vlakem, pohoupete se na palubě lodi a zabloudíte v jejích útrobách, v bažině, v pralese a nakonec se setkáte s velkým náčelníkem Maorů, Te Hemerou, „potetujete“ si tváře a založíte novou vesnici.

 • Motýlárium Votice a Záchranná stanice pro zvířata

  14:20 do playlistu

  Motýlárium Votice a Záchranná stanice pro zvířata
  Milovníci pestrých barev motýlích křídel jsou srdečně zváni do Votic. Budete moci obdivovat stovky motýlích krasavců, dozvíte se o podrobnosti z jejich života a uvidíte výstavu zvětšených fotografií, na kterých si prohlédnete detaily, které byste pouhým okem neviděli. A pokud vám motýli nestačí, určitě se podívejte také do místní záchranné stanice pro zvířata – uvidíte spoustu zachráněných zvířátek a dozvíte se, jak se zvířata léčí.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související