iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
10. 6. 2016
19:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1556
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Běh pro Paměť národa

  1:31 do playlistu

  Běh pro Paměť národa
  Mít dobrého pamatováka, to je základ pro školáka i pro národ. Pojďte si s námi zaběhat a podpořit dobrou věc. Připraveny jsou trasy pro jednotlivce, týmy i rodiny s dětmi. Výtěžek ze startovného umožní natočení dalších stovek příběhů pamětníků minulého století, pro které běh životem nebyl snadný. Součástí víkendového programu v oboře Hvězda v Praze bude výstava Příběhy 20. století, řada kvízů pro rodiče a děti a koncerty! A běžci, nezapomeňte na registraci!

 • Historický víkend aneb Strašidla a mumraje Plzeňské

  2:41 do playlistu

  Historický víkend aneb Strašidla a mumraje Plzeňské
  Historické centrum města Plzně ožije šermířskými souboji, dobovou hudbou, strašidly a pohádkovými bytostmi. Těšit se můžete na tradiční Vejšlap plzeňských strašidel, kterého se můžete zúčastnit i vy. Stačí si jen připravit strašidelnou masku a přidat se k ostatním strašidlům. Večer vyvrcholí ohňovým představením a nebude to jediná podívaná! Čeká na vás Pohádková cesta historickým centrem města, na které potkáte spoustu kouzelných bytostí.

 • Didaktické centrum geologie

  3:41 do playlistu

  Didaktické centrum geologie
  Dneska jste šlápli na spoustu hornin a ani o tom možná nevíte! Jsou totiž naprosto všude pod našima nohama. Tvoří planetu Zemi a na povrchu jsou základem krajiny. Vydejte se s námi za velkým dobrodružstvím, díky kterému uvidíte uprostřed Čech žraloky z pradávných moří, soptící sopky nebo stáda mamutů. V Didaktickém centru geologie Muzea Říčany vás tohle všechno naučí! Vyzkoušíte si rýžování granátů v Jezírku, odkryjete zkameněliny z pěti různých geologických období nebo zažijete simulaci sesuvů půdy. Věda je opravdu zábava!

 • Indický den s ekojarmarkem

  7:01 do playlistu

  Indický den s ekojarmarkem
  Zažijte Indii na vlastní kůži. Nebojte, nemusíte nikam letět, zveme vás totiž na indický den. Tance a hudba, indická kuchyně, to bude něco! Můžete dokonce na kurz vaření, vyzkoušet si tradiční oděv, kterému se říká sárí a samozřejmé nechybí hry s dílničky, které vás přenesou do země koření, čajů slonů a dalších exotických zvířátek.

 • Kašpárkování

  7:42 do playlistu

  Kašpárkování
  Pořádný kulturní nářez zažijete na letošním Kašpárkohraní! Roztančí vás bejbypunková partička Kašpárek v rohlíku, zahraje vám Jaroslav Uhlíř či Ivan Mládek. Jedinečný pouliční průvod Long Vehicle Circus vás přesvědčí, že i na chůdách se dá ladně hopsat. Chybět nebude ulítlá klauniáda pod taktovkou Circus Sacra, představení divadla Mimos a nepřijdete ani o bublinovou show spojenou s workshopem. Fantazii popustíte uzdu v tvořivých dílničkách a vyřádíte se na sportovních aktivitách: skateboarding, rugby, baseball, softball, bojová umění, jízdu na koni… Prostě tam běžte, ať vám nic neunikne!

 • Cool fest

  8:30 do playlistu

  Cool fest
  Buďte cool a přijďte na cool fest – jediný divadelní a filmový festival středních škol u nás! Talentovaná mládež vám zahraje divadlo, roztančí vás na koncertech a rozezpívá na muzikálech. Pro malé i velké neposedy jsou připraveny taneční i hudební workshopy – bude to zkrátka zábava pro děti, rodiče i prarodiče.

 • Dům přírody Třeboňska

  9:20 do playlistu

  Dům přírody Třeboňska
  V Třeboňské přírodě to žije. Poznejte i vy její krásy a vydejte se ještě před procházkou do Domu přírody Třeboňska. Dozvíte se nejen zajímavosti o místní přírodě, ale také tipy na naučné stezky a další turistické zajímavosti této oblasti. Dům přírody Třeboňska najdete v prostorách zámku Třeboň a hned u jeho vchodu najdete jezírko s vodopádem, který tvoří 200 let staré výpustní trouby z proslulého rybníka Rožmberk.

 • Mladoboleslavský filmový festival

  12:10 do playlistu

  Mladoboleslavský filmový festival
  Filmomaniaci pozor! Pokud jste nestihli Zlínský filmový festival nebo byste se na některý film rádi podívali znovu, vydejte se do Mladé Boleslavi. Promítají tady filmy pro předškoláky i starší děti nebo třeba milovníci komiksů. Zabavíte se také na karnevalu i ve výtvarných dílnách. A pozor – vstup na všechny projekce je zdarma!

 • Pusť Kačku

  13:07 do playlistu

  Pusť Kačku
  Víte, kolik kaček se letos objeví ve vodáckém areálu České Vrbné? Určitě víc, než tisícovka! Pořádají tady totiž 5. ročník charitativního závodu PUSŤ KAČKU! Vstup je zdarma, a pokud chcete i vy podpořit dobrou věc, můžete postavit na start vlastní kačku. A závodění nebude jediná super věc – divadelní představení Dlouhý, Široký a Bystrozraký, loutkový ateliér, úžasný svět her, opičí dráha, horolezecká stěna, skákací hrad, tvořivé dílničky a další…

 • Den otevřených dvěří Dopravní společnosti Zlín

  13:45 do playlistu

  Den otevřených dvěří Dopravní společnosti Zlín
  Nastupujte prosím, dveře se zavírají. Historické autobusy a trolejbusy vyrážejí do vozovny DSZO přímo z točny Sportovní hala a zpátky. To však nebude jediná trasa, na které se svezete v historické MHD! U archivu na zámku Klečůvka se budou odehrávat akce pro veřejnost. V areálu vozového depa na vás čeká prohlídka dispečinku, vozidel, dílen, technického zázemí, průjezd veeeelkou myčkou, ale také hry a soutěže!

 • Strašidelné podzemí

  14:39 do playlistu

  Strašidelné podzemí
  Co ukrývá táborské podzemí? Vydejte se do starých středověkých katakomb a otestujte, zda jste nebojsové nebo strašpytlíci. Na Žižkově náměstí v Táboře objevíte za kostelem vchod, kterým sestoupíte do strašidelného podzemí. V chodbách s tajemnou atmosférou sídlí alchymista a jeho dílna, krásná bílá paní, nemilosrdný kat, mumie a další podivná stvoření. Tmy se však bát nemusíte, chodby jsou osvětlené a nesou se jimi nejrůznější zvuky… Už máte husí kůži?

 • Loď Tajemství

  17:25 do playlistu

  Loď Tajemství
  Loď s názvem Tajemství kotví v Praze na Rašínově nábřeží a zve vás na tu nejparádnější pohádku o Aladinovi, jakou jste kdy viděli. Na představení o odvážném chlapci můžete zajít v sobotu i neděli od čtyř nebo sedmi hodin. Nalodění pasažérů začíná cca 3/4 hodiny před začátkem představení a nemusíte se bát hladu ani žízně, vše bude na diváctvo připraveno. Takže všichni na palubu, vyplouváme do pohádky!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související