iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
6. 5. 2016
19:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

0 hlasů
1440
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Slavnosti Otce vlasti

  1:15 do playlistu

  Slavnosti Otce vlasti
  Už příští víkend oslaví král Karel IV. své 700. narozeniny, ale už teď se můžete veselit na pražském Karlově náměstí. Slavnosti na počest Otce vlasti budou velkolepé – čekají vás šermíři, divadlo, dobová hudba, řemeslné trhy a v 16:30 vyjde z Karláku slavnostní průvod. Takže Karle, všechno nelepší!

 • Šťastná země - zahájení sezón

  2:26 do playlistu

  Šťastná země - zahájení sezón
  Ve Šťastné zemi otevírají své brány pro všechny, kteří chtějí zažít spoustu zábavy. Soutěže, hry pro děti i mini diskotéka na vás čekají v přírodním parku už tuto sobotu a hned druhý den, na Den matek, přijde i kouzelník! A to nebude vše, budete si moci vyzkoušet různé rytířské hry nebo dobývání hradu Trosky.

 • Muzeum Film Legends

  3:27 do playlistu

  Muzeum Film Legends
  Podívejte, to je Avatar, E.T., sněhulák Olaf i Mickey Mouse! Jako ve filmu, a to doslova, se budete cítit v muzeu Film Legrands, kde pro vás připravili víc než 350 exponátů! Akční hrdinové, legendy stříbrného plátna i pohádkové postavičky z hollywoodských pohádek okouzlí malé i velké fanoušky filmu. Pro ty nejmenší je dokonce připravena speciální výstava pohádkových postaviček od Walta Disneyho. Dozvíte se zajímavosti o nejznámějších filmových tvůrcích a umělcích jako je např. James Cameron, Ridley Scott či Steven Spielberg.

 • Anifilm

  6:28 do playlistu

  Anifilm
  Ještě v sobotu a v neděli můžete zavítat na třeboňský filmový festival Anifilm. Animované filmy z celého světa osloví malé i velké diváky a vtáhne vás do světa fantazie. V soutěžní sekci tvorby pro děti se můžete těšit např. na filmy Až na severní pól, Kluk ve světě příšer nebo Phantom Boy. A pozor, vítězný film z dětské kategorie poběží v neděli v deset ráno v Divadle J. K. Tyla, tak si ho nenechte ujít!

 • Roštejnský hodokvas

  7:29 do playlistu

  Roštejnský hodokvas
  Na hradě se dobře žije, ale ještě lépe hoduje! Zveme vás na slavnosti na hradě Roštejn, kde se octnete v dobách dávno minulých. Na tržišti vám řemeslníci předvedou svou zručnost stejně tak jako šermíři svou odvahu. Divadlo, tanec a kejklíři, nuže, ani ti nesmí chybět a všechna tato sláva skončí po setmění velkou ohnivou show.

 • Psí festival

  8:30 do playlistu

  Psí festival
  Víte, kde se vypráví nejvíce vtipů o kočkách? Přece na psím festivalu! Spousta hafanů bude už tento víkend v Jičíně, protože chtějí podpořit dobrou věc. A co si pro vás připravili? Sportovní kynologii, ukázku práce s policejními psy, Dogdancing i agility, napínavé soutěže i různé psí produkty. Také letošní výtěžek poputuje třem útulkům, přičemž se každý z nich během festivalu představí. A samozřejmě vystoupí i známé osobnosti ze světa lidí. Takže pac a šup na Psí festival.

 • Vodní dům u přehrady Želivka

  9:32 do playlistu

  Vodní dům u přehrady Želivka
  Ta je ale mokrá! No vždyť je to voda! I když je studená nebo teplá, potřebujeme ji k životu, a kde jinde se o ní dozvíte více než ve Vodním domě u přehrady? Kromě výstavy uvnitř Vodního domu si můžete hrát s vodou i venku. Ponořte se pod hladinu a objevte vodní mikrosvět - vodní organismy, které nejsou pozorovatelné pouhým okem. Podvodní makrosvět vám ukáže vodní rostliny a zvířata, v několika akváriích se prohánějí ryby a vy uvidíte přímo do nádrže. A pozor, ve Vodním domě si můžete objednat prohlídku hráze vodního díla Švihov s průvodcem.

 • Otevření Brány do pravěku

  12:28 do playlistu

  Otevření Brány do pravěku
  Staňte se paleontologem a užijte si velké dobrodružství v geoparku Železné hory! Brána do pravěku se vám otevře už tento víkend, a vy si budete moci vykopat z písku dinosaura, nad hlavami vám bude létat ptakoještěr a v jezírku bude plavat obří druhohorní žralok! Je libo zkameněliny či horniny? Ty také nebudou chybět! A pokud budete chtít vidět živá zvířata z naší doby moderní, hned vedle se nachází záchranná stanice volně žijících živočichů. Můžete tady pozorovat různé druhy dravců, sov, ale také třeba rysa či vydry.

 • Festival Pojď dál

  13:37 do playlistu

  Festival Pojď dál
  Festivalová sezóna začíná a my vás na jeden takový zveme – Pojď dál je pro všechny odvážné, malé i velké, zdravé i s handicapem. Dorazí také záchranáři i hasiči, kteří si připravili ukázky své práce. Čeká vás i autíčkový workshop, kde si můžete vybarvit kapotu kartonového vozu a odnést si ho domů. Ve tři vyrazí průvod do Jedličkova ústavu za doprovodu Tam Tam Batucady a tady celý program vyvrcholí koncertem, jehož hlavní hvězdou bude kapela The Tap Tap.

 • Dracula a ti druzí

  14:19 do playlistu

  Dracula a ti druzí
  Bílá pleť, dlouhé zuby a vyhýbání se sluníčku. Jaké další znaky vám pomohou identifikovat upíra? Jak se proti němu chránit? Kdy použít cibuli a kdy česnek, z jakého dřeva bude nejlepší naostřený kůl? Pokud se budete chtít rozšířit své znalosti o upírech, připojte se k upírobijci van Helsingovi. Společně s ním probádáte typy upířích zubů a dozvíte se, v kolika podobách je možné upíra potkat! Kromě slavných postav upírů a vampýrských legend se na výstavě seznámíte i s mimoevropskými upířími nestvůrami, jako je brazilská Jaracaca nebo indické Rakšas. Uf, to bude něco!

 • Létání s draky

  17:02 do playlistu

  Létání s draky
  Už 8. ročník společného létání s draky všech typů, rozměrů a provedení začíná tuto sobotu v Jihlavě. Sraz účastníků je v 10 hodin ráno a tuto rozlétanou akci ukončí snad až západ slunce nebo to, že přestane foukat vítr. Přijďte si zalétat, podělit se o své zkušenosti anebo získat nové. Na obloze to bude pěkná podíváná.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související