iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
8. 4. 2016
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

3 hlasy
2393
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Med dej!

  1:25 do playlistu

  Med dej!
  Brum, brum, brum! Hradní medvědi se pomalu probouzejí ze zimního spánku a těší se, že je navštívíte na Točníku. Aby se jim lépe vstávalo, zahrají jim v sobotu divadlo plné medvědích pohádek a pro všechny děti bude připravená medvědí hra.

 • Den sokolnictví a lovectví

  2:25 do playlistu

  Den sokolnictví a lovectví
  Dravé ptáky můžete vidět na leckterém hradě, ale vidět dravce přímo v akci při lovu? Jak je vlastně možné, že lze ptáky ochočit tak, aby nám pomáhali lovit? Jaká další zvířata nám při lovu mohou pomoci? Jaké lovecké zbraně lze pro lovení použít? Jak se lovilo s kuší nebo smyčkou? Na lov odpovědí na tyto otázky musíte vyrazit na Horní hrad.

 • NZM Valtice

  3:10 do playlistu

  NZM Valtice
  Valtice jsou známé hlavně lednicko-valtickým zámeckým parkem, který spojuje dva zámky a nachází se v něm spousta pozoruhodných staveb. Valtice známe také pro místní vynikající víno a úrodnou zemi. Co všechno se zde pěstuje, proč se zde daří zahradníkům a proč je místní kraj tak úrodný, se dozvíte v místí pobočce Národního zemědělského muzea.

 • Odemykání Vltavy

  6:14 do playlistu

  Odemykání Vltavy
  Věděli jste, že se řeky na zimu zamykají? Na jaře pak musí přijít pan správce a odemknout je. Samozřejmě, že řeky tečou celoročně, ale vodáci vyrážejí na loďky, až když je k tomu vhodné počasí. A to právě nadchází a proto se v Českém Krumlově chystá pořádná oslava pro všechny vodáky, vodníky a vodomily.

 • Velká jarní jízda

  7:01 do playlistu

  Velká jarní jízda
  Všichni cyklisté a koloběžci pozor! Svátek všech milovníků cyklistiky se koná tuto sobotu, kromě velkolepé cyklojízdy městem si zkusíte projet nové koloběžky, oprášíte pravidla jízdy na kole, podíváte se na triky mistra světa v BMX a dozvíte se leccos o první pomoci. Navrch přidejte spoustu soutěží a her… A na rozbité kolo se nevymluvíte, na akci bude i dílna na opravu kol.

 • Zkus to NeBEZPEČNĚ

  7:54 do playlistu

  Zkus to NeBEZPEČNĚ
  Pozór, jeduuu! Takové hulákání je dobré možná tak na hřiště, ale na ulici je třeba dodržovat pravidla. Přijďte si vyzkoušet jízdu ve městě v autíčku, na kole, koloběžce i na spoustě dalších prostředků. Kromě toho zažijete školu smyku, simulátor jízdy nebo třeba „opilé brýle“. Tak neváhejte a přijďte si to zkusit NeBEZPEČNĚ!

 • Závody kočárků

  8:48 do playlistu

  Závody kočárků
  Máte mladšího brášku nebo sestřičku, které ještě vozíte v kočárku? Tak to se určitě zúčastněte závodů v chůzi s kočárkem. Minimální trasa je 100 metrů a soutěží se po celé republice. Tlačit kočárek mohou maminky, tatínkové nebo celá rodina, přičemž v této kategorii se madla kočárku musí dotýkat alespoň dva členové rodiny. Už trénujete?

 • Nelítostný pravěk

  9:40 do playlistu

  Nelítostný pravěk
  Myslíte si, že o prvohorách už víte všechno? Výstava Nelítostný pravěk vás přesvědčí o opaku. Kromě nejnovějších paleontologických poznatků oblasti plzeňské a radnické pánve, ale zároveň i Barrandienu, vás čeká úžasná podívaná v podobě vědecky přesných 3D modelů prehistorických živočichů a tehdejších ekosystémů. Nechybí ani přehlídka těch nejbizarnějších dravců nebo interaktivní koutek pro nejmenší návštěvníky.

 • Dětský festival mini

  12:29 do playlistu

  Dětský festival mini
  Nový nábytek do pokojíčku, nebo hračky či něco na sebe? Design pro nejmenší můžete přijít omrknout na festival výrobků pro děti. Kdyby vás ta krása kolem začala nudit, rozptýlí vás dětské divadýlko a spousta výtvarných dílen.

 • Pohádkové prohlídky

  13:19 do playlistu

  Pohádkové prohlídky
  Zlý černokněžník zajal princeznu Verunku a pomoci s jejím vysvobozením můžete právě vy. Vaším úkolem bude dávat pozor během prohlídky zámku a odhalit všechny pohádky, které se schovávají v zámeckých pokojích. Zašmodrchané pohádky totiž ukrývají mocné kouzlo, které pomůže černokněžníka porazit.

 • Zámecký skleník a zahrada v Lednici

  14:12 do playlistu

  Zámecký skleník a zahrada v Lednici
  Nemusíte být biolog ani mít samé jedničky z přírodopisu, aby vás návštěva zámeckého skleníku nadchla. Vlastně je možná lepší, když vás flóra příliš nezajímá: tahle část expozice člověka dostane svojí bezprostředností a originalitou. Na hlavu kape horká voda, v uších zní šplouchání zlatých kaprů v jezírku, na nosní dírky útočí divoká vůně orchidejí. Vzduch těžkne vedrem a krůpěje rosy se třpytí v drobných kapičkách v listoví… Prostě nádhera!

 • Ekologické centrum Lipka
 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související