iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
11. 3. 2016
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
2632
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Evoluce člověka

  1:15 do playlistu

  Evoluce člověka
  Člověk se vyvinul z opice… Ale zas tak jednoduché to nebylo, trvalo to hooodně dlouho a cesta k současnému typu člověka byla plná rizik a komplikací. Proč jsme tady dnes právě my? Kdo byli naši předchůdci? To vše se dozvíte na této výstavě doprovozené projekcemi a ukázkami ze života našich předků.

 • Přehlídka ke Světovému dni divadla pro děti a mládež

  2:07 do playlistu

  Přehlídka ke Světovému dni divadla pro děti a mládež
  Věděli jste, že divadlo pro děti a mládež má svůj vlastní světový den? Je to 20. března a my v ČR to oslavíme s předstihem, ale o to s větší parádou. Divadlo v Celetné na celý víkend obsadí divadelní soubory, které budou hrát pro děti větší, menší i nejmenší!

 • Pohádkové Peklo Čertovina

  2:51 do playlistu

  Pohádkové Peklo Čertovina
  Už jste někdy malovali čerta na zeď? V tomhle pekelnickém doupěti si to vyzkoušíte! A kromě toho budete střílet z praku a zkusíte si soutěžit o „z pekla štěstí“. A hlavně na vlastní kůži spatříte a zkusíte si, jak život v Pekle vypadá…

 • Výprava na draka

  6:03 do playlistu

  Výprava na draka
  Zažijte dobrodružnou výpravu uprostřed města! Vyzkoušíte si šermování, lov pomocí luku či kuše, smontování a vyzkoušení katapultu, plížení a hledání pokladu podle mapy. A k tomu budete muset rozluštit rébus, projít bludiště, zvládnout zkoušku odvahy, zazpívat, vytvořit šperky pro princeznu a navigovat slepého člena družiny ve starém chrámu.

 • Vynášení Morany v Mělníku

  6:54 do playlistu

  Vynášení Morany v Mělníku
  Loučení se zimou a vítání jara je v plánu také v Mělníku. Kromě vynášení Morany se také v muzeu dozvíte spoustu zajímavostí o velikonočních tradicích a při Velikonočních dávnohrátkách si zahrajete spoustu her. Kdo má zájem něco vyrábět a tvořit, ať si nezapomene přinést vyfouknuté vajíčko nebo šnečí ulitu.

 • Maškarní lyžovačka na Horalu

  8:15 do playlistu

  Maškarní lyžovačka na Horalu
  Zima už pomalu končí, ale lyžařská sezóna ještě pořád běží… tedy spíše jede! A v neděli si lyžování zpestříte parádním karnevalem na lyžích. Sjezdovka i vlek budou vyzdobené a na trati na vás bude čekat spousta zábavy, her a soutěží. A jak už to tak bývá, lyžaři s nejlepší maskou získají nějakou cenu!

 • Zámek Radim

  8:59 do playlistu

  Zámek Radim
  Je libo zažít trochu pohádkové atmosféry? Na zámku v Radimi to nebude problém, tenhle zámek si zachoval krásnou renesanční podobu, v některých místnostech jsou k vidění malované stropy, původní kamna a jedinečná sbírka renesančního nábytku. Atmosféra vskutku noblesní, račte vstoupit.

 • Vynášení zimy v České Skalici

  11:52 do playlistu

  Vynášení zimy v České Skalici
  Mořenu nesem, s velikým nosem, do vody ji dáme, jaro přivítáme! Třeba i tahle písnička se bude zpívat v průvodu, který z České Skalice vynese Moranu – tedy loutku symbolizující zimu a smrt. Loutku symbolicky hodí do řeky a do vsi naopak přinese čerstvé mladé větvičky symbolizující jaro… Už se těšíte?

 • Jarní jarmark s tvořením

  12:54 do playlistu

  Jarní jarmark s tvořením
  Taky máte chuť přivítat jaro nějakou pěknou výzdobou? Přijďte se inspirovat a rovnou něco vytvořit na veselý jarní jarmark. Těšit se můžete na ukázky řemesel, vyzkoušíte si spoustu výtvarných technik, aranžování jarních květin a potěší vás hudební divadlo pro děti a prima muzika.

 • Chlupáčovo muzeum historie Země

  13:46 do playlistu

  Chlupáčovo muzeum historie Země
  Aby nedošlo k omylu, v tomhle muzeu žádné chlupy neuvidíte! Jedná se o univerzitní muzeum, které dostalo jméno po významném českém paleontologovi Ivovi Chlupáčovi. Asi nejzajímavější je tady osmimetrová replika kostry carnotaura, ale ve sbírce uvidíte i spoustu dalších zkamenělin rostlin a živočichů, kosti a lebky pradávných tvorů.

 • Jeden svět dětem

  16:58 do playlistu

  Jeden svět dětem
  Tenhle filmový festival není tak úplně obyčejný. Ukazuje totiž dětem i dospělým, že ne všichni na světě se mají stejně dobře a že žít jinde, nebo v jiných podmínkách může být občas docela složité. Speciální sekce dětských filmů předvede dokumenty, jejichž hlavními hrdiny jsou děti.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související