iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 8. 2015
18:15 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
1889
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • 155 fest – loučení s létem

  1:24 do playlistu

  155 fest – loučení s létem
  Koncerty, malování s Kryštůfkem, ukázky záchranářské a letecké techniky – to vše na vás čeká v Leteckém muzeum v Mladé Boleslavi! Kromě skvělé podívané si budete moci vyzkoušet, jak poskytnout první pomoc a zatančit si na muziku záchranářských kapel.

 • Festival Barevná devítka

  2:14 do playlistu

  Festival Barevná devítka
  Procestujte celý svět a poznejte různé kultury díky festivalu Barevná devítka. Tradiční tance, hudba, zpěv, spousta barev, rukodělné výrobky, cizokrajné dobroty a především výborná atmosféra se pro všechny návštěvníky chystá i letos! Vstup na festival je zdarma.

 • Rumcajs zámeckým pánem aneb Radek Pilař dětem

  3:04 do playlistu

  Rumcajs zámeckým pánem aneb Radek Pilař dětem
  Znáte loupežníka Rumcajse, jeho ženu Manku a malého synka Cipíska? Pak se přijďte podívat na výstavu, která je věnována nejen tomuto večerníčku. Výstava je hravá, zábavná a nejen na koukání! Navštívíte místnost se svítícími motivy, kde si bude moci dokreslit vlastního Večerníčka. Nepřehlédněte ani dílnu s promítáním vlastních kreslených políček – vyzkoušíte si jednoduchou animaci i otočné ilustrace a absolvujete cestu lesem Řáholcem.

 • Lov na Starém Městě

  6:07 do playlistu

  Lov na Starém Městě
  Do zábavné strategické hry „Lov na Starém městě“ se můžete zapojit tuhle neděli dopoledne. Ve skupinách se vydáte po stopách zvířat, budete plnit nejrůznější úkoly a hrát o čas. A možná se na cestě potkáte i s drakem! Bojový čas začátku hry je 9:30. Místo startu vám bude odtajněno poté, co se zaregistrujete prostřednictvím webových stránek této akce – Lov na Starém městě.

 • Obří loutky v Plzni

  6:50 do playlistu

  Obří loutky v Plzni
  Do Plzně dorazily obří loutky španělské divadelní skupiny Carros de Foc! Mezi loutkové obříky patří dvanáctimetrové marionety i obrovský drak. V sobotu i v neděli odpoledne uvidíte loutky v plzeňských ulicích, večer pak vystoupí v představení spolu s akrobaty, tanečníky a muzikanty!

 • Prohlídka města za magického úplňku

  7:52 do playlistu

  Prohlídka města za magického úplňku
  V čarovné noci ožijí stará vyprávění, pověsti, ale i bytosti, které ve Strakonicích žily. Ze soboty na neděli na vás čeká prohlídka města za úplňku plná vyprávění a pohádek. Setkáte se s významnými osobnostmi, které jsou se Strakonicemi na věky věků spojené. Sraz je u Pětikolského jezu a kostýmy pohádkových postav jsou vítané.

 • Farmapark

  8:39 do playlistu

  Farmapark
  Ve Farmaparku najdete zvířata z farem z celého světa, žijí tu ve volných výbězích, takže se kolem vás klidně projde horská kráva nebo jak. Krmení je povoleno, samozřejmě, jenom místními dobrůtkami pro zvířata. Kromě známých zvířat tady objevíte například i nejmenší kozu na světě, klokany či skot přímo ze Skotska!

 • Z pole až na talíř

  12:06 do playlistu

  Z pole až na talíř
  Zveme vás na dožínkovou veselici s názvem „Z pole až na talíř“. Dozvíte se, jak se připravují ty nejlepší domácí pokrmy, ochutnáte sladké koláče, ztratíte se a snad zase najdete v bludišti z balíků sena a seznámíte se s řemesly, kterými se kdysi živili praprarodiče.

 • Issanetcup 2015 – Heřmanické kolo

  12:54 do playlistu

  Issanetcup 2015 – Heřmanické kolo
  Jezdíte rádi na kole? Pak vyrazte do Ostravy Heřmanic na závod Issanetcup. Trať dlouhá 1,8 km je nenáročná i pro děti různého věku. Nebude chybět jízda zručnosti a další zajímavé soutěže. Tak nasedněte na kolo, jedeme! Registrace účastníků začne ve dvě hodiny a samotný závod odstartuje ve tři.

 • Muzeum historických amerických automobilů

  13:43 do playlistu

  Muzeum historických amerických automobilů
  „Jsme vyrobeny v USA,“ to si může říct několik desítek naleštěných aut v Lužné u Rakovníka. Nedávno tady otevřeli Muzeum historických amerických automobilů. Milovníci veteránů se můžou těšit na kousky, kterými se po amerických cestách a ulicích proháněli Elvis Presley, Marilyn Monroe či Salvador Dalí!

 • Archeoden v Sázavě

  16:41 do playlistu

  Archeoden v Sázavě
  Vypátrejte, jak vypadal život v dávné minulosti, pomocí vykopávek. Staňte se na den archeologem a poznávejte. Na několika stanovištích na vás čeká několik úkolů, které vám poodhalí nejenom práci restaurátora a archeologa, ale i život našich předků.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související