iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
12. 6. 2015
17:50 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
1510
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Kašpárkohraní

  1:19 do playlistu

  Kašpárkohraní
  Letošní Kašpárkohraní bude plné zpěvu, her a soutěží! Hlavní hvězdou na pódiu bude Tomáš Klus a k němu se přidají i další zpěváci, se kterými si zazpíváte ty největší hity z mateřinky. Minioperetky O Červené Karkulce či Budulínkovi vás vtáhnou do pohádkového světa, stejně jako pouliční divadelní představení. Připravena je i klauniáda a žonglérské workshopy, milovníci sportu se zase vyřádí na florbalu, baseballu, jízdě na koni nebo také fotbale. Čeká na vás spousta aktivit! Vstup je zdarma.

 • Pražská muzejní noc

  2:10 do playlistu

  Pražská muzejní noc
  Tuto noc můžete prozkoumat všechna zákoutí muzeí, která v Praze objevíte. 80 míst po celé Praze se otevře až do 1 hod. ranní všem zvědavcům. A že se nebudete jenom dívat, ale i sami zkoušet různé věci vás přesvědčí doprovodný program jednotlivých muzeí, galerií a dalších institucí. Např. můžete zajít na workshop v knihvazačské dílně, filmový blešák, ukázky vojenské kynologie anebo si pochutnat na akci s názvem Velká žranice.

 • Hanácké skanzen

  2:57 do playlistu

  Hanácké skanzen
  Jak se žilo na hanáckém hospodářství? Navštivte skanzen, kde se dozvíte více nejenom o tom, jak se kdysi pracovalo, ale i jak se lidé bavili a spolužili. Na velkém statku ze stodoly objevíte zahrady se starými ovocnými stromy. Tento víkend na vás navíc čeká tradiční řemeslný jarmárek, kde se vám představí lidová řemesla, která si budete moci sami vyzkoušet.

 • Švédi na Moravě

  6:40 do playlistu

  Švédi na Moravě
  Vraťte se s námi do časů minulých, kdy na Moravu dorazila švédská vojska! Ukázka historické bitvy z období třicetileté války a několik dalších divadelních vystoupení vás přenese do roku 1645. Pro děti je připravena spousta atrakcí – naučné stezky a stanoviště s nejen historickými soutěžemi!

 • Bílokarpatské slavnosti

  7:37 do playlistu

  Bílokarpatské slavnosti
  Už od pátku je pro vás připraven hudební program, v sobotu se můžete těšit na tradiční Uherskobrodský jarmark, děti určitě okouzlí selský dvoreček se zvířátky či ukázky činnosti šermířů a kovářské městečko. Ty starší se určitě zastaví u prezentace airsoftového oddílu. Hlavní bodem nedělního programu bude přehlídka dobových kostýmů a prezentace obcí blízkých i vzdálených.

 • Festival Vamberák

  8:38 do playlistu

  Festival Vamberák
  Užijte si krásnou sobotu na venkovním festivalu Vamberák. Připraveny jsou výtvarné dílny, divadelní představení plná dobrodružství a napětí a chybět nebude fajn hudba! Bez pohádek by to také nešlo, proto se chystá pohádkové čtení v Čítárně, pro šikovné prstíky zase tiskařská či výtvarná dílna a pro malé akčňáky bojovka „Poznej naše město“.

 • Prostorová hra Escape

  9:20 do playlistu

  Prostorová hra Escape
  Rádi sledujete pořady, kde musí lidé plnit různé úkoly, jen aby se dostali z pevnosti nebo ostrova? Proč si to nezkusit na vlastní kůži? Zahrajte si hru Escape (únik). Vytvořte tým s rodiči nebo kamarády staršími osmi let a pokuste se uniknout z místnosti plné hlavolamů a úkolů, které pověří vaší šikovnosti i fyzičku.

 • Nechte na hlavě

  12:20 do playlistu

  Nechte na hlavě
  Děti jsou výborní umělci – dokáže vám to výstava prací žáků výtvarného oboru ZUŠ Mladá Boleslav. Jejich kresby, malby, textilní práce, asambláže, netradiční šperky, klobouky a další výtvory budete moci vidět až do 11. srpna v Dobrovicích.

 • Svět loutek a animovaných filmů Jana Karpaše

  13:08 do playlistu

  Svět loutek a animovaných filmů Jana Karpaše
  Navštivte pohádkovou výstavu, která vás zavede do světa loutek. Kromě samotných loutek se můžete těšit na dětskou dílnu a projekci krátkých filmů a pohádek. Ilustrace plné fantazie, loutky, pracovní stůl či domácí divadlo J. Karpaše najdete na zámku až do konce srpna.

 • Zoopark Zájezd

  13:46 do playlistu

  Zoopark Zájezd
  Zvířátka v Zooparku Zájezd vás zvou na návštěvu. Průvodce vás provede všemi zákoutími této menší zoo a prozradí vám různé zajímavosti o každém zvířátku, které tady žije. Nevynecháte ani dětský koutek a těšit se můžete i na komentované krmení vybraných druhů zvířátek.

 • Večerníček na cestách

  17:00 do playlistu

  Večerníček na cestách
  Večerníček slaví 50. narozeniny, a proto, že to chce pořádně oslavit se všemi svými příznivci, vyráží na cesty! Po celém Česku jsou připraveny akce s celodenním programem. Děti si užijí spoustu zábavy, potkají oblíbené postavičky z pohádek a všichni si odpočinou u projekcí Večerníčků.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související