iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
26. 12. 2014
16:40 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
2197
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Krysáci míří do Horáckého muzea

  1:06 do playlistu

  Krysáci míří do Horáckého muzea
  Žijí na smetišti, kde každý den prožívají velká dobrodružství. Ano, jsou to Krysáci – hrdinové jednoho z večerníčků České televize, kteří vás zvou na výstavu. Dozvíte se zajímavosti z natáčení, uvidíte několik připravených scén, budete si moci koupit své plyšové krysí hrdiny a na vernisáži vám zahrají také autoři hudby k tomuto večerníčku.

 • Tvorba Šárky Váchové: Chaloupka na vršku

  2:19 do playlistu

  Tvorba Šárky Váchové: Chaloupka na vršku
  Oblíbený večerníček Chaloupka na vršku se dočkal své výstavy. Seznámíte se na ní s loutkami, marionetami, uvidíte návrhy kostýmů a fotografie loutek z dílny Šárky Váchové. O všem vám hezky povypráví lektor, který vás výstavou provede. Na konci prohlídky se můžete těšit na čtení nebo promítání jednoho z filmových příběhů.

 • 20 let jižních Čech pohádkových

  3:09 do playlistu

  20 let jižních Čech pohádkových
  Zveme vás na pohádkovou výstavu, na které objevíte více než 200 originálních kreseb a logovtipů malíře Jaroslava Kerlese či originální ilustrace k pohádkám „Vyprávění kapra Jakuba aneb pohádky z jižních Čech a Šumavy". Možná i vás tyto kresby inspirují a něco hezkého si doma nakreslíte.

 • Po stopách kouzelné vánoční okurky

  4:07 do playlistu

  Po stopách kouzelné vánoční okurky
  Vánočních ozdob není nikdy dost, proto vás zveme do Muzea skla a bižuterie, kde vystavují několik stovek klasických i netradičních skleněných vánočních ozdob, včetně kouzelné vánoční okurky, která vám splní tajná přání. Uvidíte ozdoby vytvořené např. pro USA, Kanadu nebo Velkou Británii. Těšit se můžete Santa Clause v různých podobách či figurky ze známých animovaných filmů.

 • Veřejné bruslení

  6:34 do playlistu

  Veřejné bruslení
  Nasaďte si brusle, je čas vyrazit na led na zimní stadion v Rosicích. Zabruslit si budete moci až do konce prosince ve středy od 15:15 a v neděle od 14 hodin. Na stadionu si můžou ti nejmenší zapůjčit hokejovou helmu s mřížkou pro bezpečné bruslení.

 • Adventní procházky

  7:07 do playlistu

  Adventní procházky
  Vydejte sena toulky po vánočně vyzdobeném centru Brna! Během sváteční hodinové procházky si vyslechnete známé i méně známé brněnské pověsti a seznámíte se s tradicí vánočních Stromů republiky. Prohlídka startuje u Staré radnice a končí na náměstí Svobody. A děti, které přinesou namalovaný obrázek týkající se Staré radnice, dostanou malou odměnu.

 • Aqua Terra

  7:55 do playlistu

  Aqua Terra
  Objevte svět akvarijních a terarijních zvířat v Aqua Terra ve Štramberku. Chovají zde nejrůznější akvarijní a terarijní zvířátka, jako třeba hady, chameleony, různé pavouky, nechybí želvičky a různé druhy ryb. Na výstavě si přijdou na své i pěstitelé kaktusů a tropických rostlin. Pro školní výlety je prohlídka doplněna výkladem a ukázkami krmení, kdy si můžete některá zvířata i pohladit.

 • Výstava dětských betlémů

  11:34 do playlistu

  Výstava dětských betlémů
  Ježíšek v jesličkách a kolem něj zvířátka, mudrci a nejenom oni – předškoláci a školáci z Rumburku a okolí vyrobili více než 20 betlémů. Vystříhali je z papíru, namalovali nebo vymodelovali z keramické hlíny a některé postavičky mají dokonce podobu skleniček, naplněných různobarevnou vodou. Přijďte se podívat na malá umělecká díla a dozvědět se více o kouzelném vánočním příběhu. Děti do 6 let mají vstup zdarma.

 • Vánoční výstava – Jesličky z poličky

  12:06 do playlistu

  Vánoční výstava – Jesličky z poličky
  Nenechte si ujít vánoční výstavu betlémů a vánočních tradic v Poličce. Obdivovat budete moci různě staré betlémy vytvořené z různých materiálů. A pozor! Pokud vlastníte betlém, který byste rádi ukázali i ostatním, můžete jej tady vystavit! Můžete přinést betlémy staré, nové i ty, které jste sami vyrobili.

 • Hasičské muzeum

  13:12 do playlistu

  Hasičské muzeum
  Hořící domy, auta, záchrana lidí ale i zvířat – s tím vším se potýkají hasiči ve své práci. Dozvědět se o ní více můžete v Hasičském muzeu města Ostravy. Výstavu tvoří sedm částí, díky kterým se octnete v historii hasičství, těšit se můžete na ukázky současné techniky i modelových situací a záchranných prací ve výšce a nad volnou hloubkou. Výstavou vás provede průvodce.

 • Zimní neděle na zámku

  16:15 do playlistu

  Zimní neděle na zámku
  Zámek Nelahozeves vám otevře své brány i v prosinci a lednu. Tu pravou zimní hradní atmosféru si můžete vychutnat každou neděli. Můžete se vypravit na romantickou procházku po zámeckém okolí, prohlédnout si Lobkowiczké sbírky nebo navštívit speciální prohlídky Život Šlechtice od dětských střevíčků.

 • Černobíl se vrací
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související