iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 11. 2014
17:50 na ČT :D

1 2 3 4 5

1 hlas
2152
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

20 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Sladká škola bruslení

  0:54 do playlistu

  Sladká škola bruslení
  Zima nám už klepe na dveře, a proto je třeba se na ni pořádně připravit. Natáhněte brusle, led už čeká! Kdo už bruslit umí, ten si může zasoutěžit v různých dovednostních soutěžích v Olympii Teplice. A kdo bruslit neumí, toho to tady naučí a i brusle mu tu klidně půjčí. A chybět nebudou ani sladké dárky, vždyť je to sladká škola bruslení! Vstup na kluziště je zdarma.

 • Zimní sezóna začíná na Náplavce

  1:48 do playlistu

  Zimní sezóna začíná na Náplavce
  Zalyžovat či zasnoubordovat si v centru Prahy? I tento rok to bude možné, na Náplavce se totiž chystá zimní festival se zajímavým programem. Dozvíte se, kam vyrazit za sněhem, jak se nejlépe naučit lyžovat i to, jak správně nastavit vázání. Těšit se můžete na opravdovou sjezdovku pro malé i větší děti, lyžařskou a snowboardovou školu, setkání s profesionály nebo soutěže a závody o pěkné ceny. Vstup je zdarma.

 • Rozsvícení vánočního stromu

  2:55 do playlistu

  Rozsvícení vánočního stromu
  Už v půl páté se na náměstí SNP v Ostravě slavnostně rozsvítí vánoční strom! Ale ještě předtím na vás čeká veselý program v domě kultury Akord – výtvarná dílna, kterou vystřídá pohádka v podání divadélka Smíšek. A na náměstí před Akordem bude celé odpoledne hrát muzika a představí se i Cirkus trochu jinak.

 • Ringelland

  4:05 do playlistu

  Ringelland
  Navštivte s námi malý zoo–park, kde najdete několik sibiřských tygrů dospěláků i mláďátek či třítunového hrocha Davídka, který rád ukáže své obrovské zuby při krmení. Tyto mazlíky a další zvířátka si můžete prohlédnout opravdu zblízka. A že jsou to opravdu profesionálové, svědčí i fakt, že s nimi jejich chovatelé a cvičitelé sjezdili už celý svět!

 • Vítání Krakonoše

  6:46 do playlistu

  Vítání Krakonoše
  Pořádně se oblečte, vyrážíme na procházku po Jilemnici, na které přivítáme Krakonoše s jeho družinou. Společně s nimi navštívíme lesní zvířátka v zámeckém parku. Nezapomeňte pro ně vzít s sebou z domova jablíčka, mrkev, kaštany nebo žaludy. Zvířátka je v zimě určitě ocení.

 • Den pro dětskou knihu

  7:12 do playlistu

  Den pro dětskou knihu
  V Pardubicích to ožije literaturou a Vánocemi. Dozvíte se, jak se slaví Vánoce u nás a ve světě, potěší vás vánoční pohádky, koledy a chybět nebude ani cukroví! A šikulové si budou moci vytvořit vánoční ozdoby, navštívit literárně-dramatickou dílnu, vyrobit si leporelo či putovat do Betléma cestou plnou úkolů a soutěží.

 • Archeopark pravěku

  8:43 do playlistu

  Archeopark pravěku
  Seznamte se se životem pravěkých lidí v Archeoskanzenu ve Všestarech. Objevíte tady napodobeniny artefaktů ze všech období pravěku, jeskyni s malbami, akvárium s archeologickými nálezy, megalitickou hrobku či různé poklady. Zároveň se octnete na místě, kde probíhá archeologický výzkum a v naučné dílně si dokonce vyzkoušíte i některé pravěké činnosti.

 • Radujme se, veselme se

  11:57 do playlistu

  Radujme se, veselme se
  Vánoce jsou za dveřmi a my vás zveme do skanzenu Strážnice, kde si celý víkend můžete připomenout tradiční koledy, zvyky a obyčeje našich předků, spojené s obdobím od začátku adventu až do Tří králů. Těšit se můžete na tvůrčí dílny, ochutnávky tradičních jídel a zahřátí se u veselé muziky.

 • Adventní prohlídky

  12:57 do playlistu

  Adventní prohlídky
  Na hradě Bouzov si pro vás přichystali adventní prohlídky s Mikulášem, čerty, anděly a dalšími vánočními postavami. Kromě samotného hradu se tak seznámíte s dávno zapomenutými vánočními zvyky a malé i velké mlsouny jistě potěší ochutnávka tradičních dobrot.

 • V hudebním kupé s Antonínem Dvořákem

  13:46 do playlistu

  V hudebním kupé s Antonínem Dvořákem
  Nasedněte s námi do hudebního kupé se skladatelem Antonínem Dvořákem. Pod neviditelnými kolejemi bude drncat Humoreska a vesele vám bude také díky pohádce o Čertovi a Káče. Součástí programu jsou také vědomostní soutěže nebo společné zpívání s nezbednými skřítky.

 • Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě

  14:44 do playlistu

  Regionální muzeum ve Vysokém Mýtě
  Zveme vás na prohlídku automobilových veteránů. Tyto mašinky už mají něco naježděno. Parkují v Regionálním muzeu ve Vysokém Mýtě a jednou z nich je například i elegantní kabriolet Aero 50 Dynamik z roku 1940. Kromě mnoha fotografií můžete obdivovat další výrobky slavné karosárny - landauer, bryčku, skútr, dětské motorové autíčko či automobil Tatra 57B.

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související