iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
16. 8. 2014
09:00 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
4054
zhlédnutí

Tamtam

Dvojice animovaných dobrodruhů pro vás vybírá tipy na ty nejzajímavější víkendové akce a události na výlety s dětmi.

19 min | další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Léto v kukuřici

  1:28 do playlistu

  Léto v kukuřici
  Vstupte do neobyčejného kukuřičného bludiště plného zábavných soutěžních úkolů. Kdo by se do bludiště bál, objeví vedle tohoto zeleného labyrintu hřiště s obřími balíky slámy, na které můžete lézt, bazén s písčitou pláží a další atrakce!

 • Toulavý baťoh v Adršpachu

  2:27 do playlistu

  Toulavý baťoh v Adršpachu
  Hoďte baťůžek na záda a vyrazte na zámek Adršpach. Na trase plné stanovišť čeká spousta zábavných úkolů a soutěží. Můžete navštívit i malý jarmark, zúčastnit se malířské soutěže nebo vyzkoušet svou zručnost v papírové dílně. A odpoledne se navíc odehraje divadelní představení Čert a Káča.

 • Telčí po stopách filmu

  3:07 do playlistu

  Telčí po stopách filmu
  Stačí navštívit zámek Telč a už jste v pohádce! Jak je to možné? Mají tu pro vás připraveny ukázky ze zákulisí různých filmů či pohádek, které vznikly v zámku a v okolí Telče. V sedmi místnostech se vám představí pohádky Pyšná princezna, Až přijde kocour, ale i filmy Bathory či novou Angeliku. Výstava kostýmů a rekvizit z filmů je doplněna o zajímavosti z natáčení a příprav filmů.

 • Krmení žraloků

  6:45 do playlistu

  Krmení žraloků
  Život žraloka je plný vody a dobrodružství. A vy se můžete podívat, jaký má tento mořský tvor jídelníček. Každé úterý ve tři hodiny totiž začíná v Mořském světě krmení hladových žraloků. Kromě ukázky mlsajících žraloků se o nich dozvíte spoustu zajímavostí. Třeba jaká rybička jim chutná nejvíc.

 • Medobraní

  7:20 do playlistu

  Medobraní
  Oslaďte si život a vydejte se na medobraní. Připraveny jsou medové dobroty, soutěž o Řád medové vařečky a samozřejmé ochutnávka různých druhů medu. Pokud budete mít sladkého dost, můžete navštívit dílničky, soutěže, divadelní vystoupení se sladkým názvem Medová fraška, jarmark či si vyzdobit perníčky.

 • Den Brna – historické slavnosti

  8:13 do playlistu

  Den Brna – historické slavnosti
  Historické klání mezi Brňany a Švédy se odehraje už tento víkend! Odvážné žoldnéře i švarné markytánky potkáte na bitevním poli i na středověkém jarmarku plném dobrot a řemeslných výrobků. Brnem bude pochodovat vojsko, které nakonec město ubrání. Zastavit se můžete ve verbířském stanu, kde se dozvíte více o zbraních a taktice boje a na závěr vás čeká barokní ohňostroj!

 • Sychrov Fest

  9:09 do playlistu

  Sychrov Fest
  Na Sychrově potkáte v průběhu prázdnin středověké rytíře, zbrojnoše a panoše, jejich dámy a uvidíte rytířská klání a šermířské souboje! Nechybí ani historická kuchyně a tržiště s výrobky z ručních dílen šikovných řemeslníků. Zvědavci si můžou vyzkoušet různá řemesla. Malý i velcí kuchtíci se můžou naučit, jak si upéct sladkou dobrotu na ohni.

 • RWE Kids Cup

  11:58 do playlistu

  RWE Kids Cup
  Poklusem klus přímo na dětský běžecký pohár, který se koná v rámci závodů Night Run. Připravené jsou kategorie od 2 do 15 let a délku trasy si můžete zvolit sami. Když si dostatečně zaběháte, můžete hupsnout do skákacího hradu nebo se zúčastnit závodů autíček na dálkové ovládání. A pozor, každý ze závodníků si odnese dárek.

 • Fotbal pro holky

  12:59 do playlistu

  Fotbal pro holky
  Holky, máte rády fotbal? Tak nazujte kopačky a přijďte si zahrát nebo si to s míčem jen zkusit na fotbalové odpoledne v Praze 6. Zažijete zábavný trénink, fotbálek, vyzkoušejte si odrazovou síť a třeba se naučíte i pár fotbalových triků! A pak to na hřišti natřete tatínkům, bráškům i všem kamarádům!

 • Dětská prohlídka na zámku

  13:44 do playlistu

  Dětská prohlídka na zámku
  Zámek Mnichovo Hradiště je plný překvapení a historie. Pro zvídavé děti tady připravili speciální dětské prohlídky, na kterých si poslechnete pohádkový příběh o dvou zakletých rytířích a majiteli zámku Vincenci z Valdštejna. A zámkem děti provede průvodce v dobovém kostýmu.

 • S čerty nejsou žerty

  16:15 do playlistu

  S čerty nejsou žerty
  To, že s čerty nejsou žerty, ví snad každý. Ale víte, že na zámku Horšovský Týn se koná výstava kostýmů a rekvizit z této známé pohádky? Čerti, král i princezna tady nechali své kostýmy, které si můžete prohlédnout a některé kousky dokonce i vyzkoušet. Čekají na vás po čertech veselé chvilky!

 • Soutěž
 • Rekapitulace

Přehrát vše

Související