iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
21. 10. 2016
18:40 na ČT :D

1 2 3 4 5

2 hlasy
5079
zhlédnutí

Wifina

Zápalky — Zdeněk Piškula — Kominík — Slepice — Francouzská manikúra — Kaštany

další Děti a mládež »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Úvod
 • Technika: Zápalky

  2 do playlistu

  Technika: Zápalky
  Čím myslíš, že lidé zapalovali oheň v předminulém století? Matěj se pustil do pátrání a zjistil nejen to, že obyčejné škrtnutí sirkou bylo v minulosti mnohem nebezpečnější než je teď, ale našel sběratele, díky kterému uvidíš sirky staré víc než 130 let.

 • Hudba: Zdeněk Piškula

  3 do playlistu

  Hudba: Zdeněk Piškula
  Herec, zpěvák a v těchto dnech taky tanečník ve StarDance Zdeněk Piškula má svůj čas rozvržený po minutách na dlouhé týdny dopředu, ale Karině se podařilo nemožné a ulovila ho pro vás na rozhovor. Dozvíte se, proč není slavným fotbalistou i na co myslí, když na něj režisér někdy křičí.

 • Společnost: Kominík

  4 do playlistu

  Společnost: Kominík
  Věděli jste, že kominík nenosí štěstí jen u nás? Třeba v Anglii si nevěsty nechávají vymést komín přímo ve svatební den, protože to prý nosí štěstí. Kuba neodolal a vyzkoušel si tohle prastaré řemeslo na vlastní kůži.

 • Příroda: Slepice - živý tvor nebo stroj na vajíčka?

  5 do playlistu

  Příroda: Slepice - živý tvor nebo stroj na vajíčka?
  Uvařit si míchaná vajíčka zvládne téměř každý. Větší věda je ale vybrat vejce v obchodě tak, abychom nepodporovali nelidské podmínky slepic ve velkochovech. Jak se může lišit život slepic, které pro nás snáší vejce, zjistila Verča.

 • Aplikace: Novinky ze světa apek!

  6 do playlistu

  Aplikace: Novinky ze světa apek!
  Apka Field Trip potěší všechny cestovatele. Druhá aplikace nazvaná Hádej kdo! zase prověří tvoje znalosti herců, zpěváků, politiků nebo postav z pohádek. A do třetice si můžeš užít podmořský svět a ještě k tomu pomoci v boji proti zákeřné chorobě.

 • Móda: Francouzská manikúra

  7 do playlistu

  Móda: Francouzská manikúra
  Jedním z nejrozšířenějších způsobů úpravy nehtů je francouzská manikúra. Nejčastěji jde o bílé konce nehtů na průhledném nebo světle růžové podkladu, ale je možné zkusit i netradiční varianty s rudými nebo modrými konci. Pro co se rozhodla Karina, zjistíš na konci reportáže.

 • Volný čas: Kaštany

  8 do playlistu

  Volný čas: Kaštany
  Zvířátka z kaštanů mají své kouzlo, ale jestli nechceš rok co rok vyrábět jen srnečky a ježečky, máme pro tebe pár tipů, jak kaštany využít jako dekoraci.

 • Závěr

  9 do playlistu

  Závěr
  Tip na víkend: Muzeum Šumavy Sušice

Přehrát vše

Související