iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
28. 10. 2002
20:00 na ČT2

1 2 3 4 5

315 hlasů
26392
zhlédnutí

Kolem republiky

Dokument o třech týdnech mezi 28. říjnem a 17. listopadem 2001 strávených cestou vlakem i pěšky a hlavně co nejblíže ke skutečnému životu

84 min | další Dokumenty »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

AH 6.7.2009 12:50 (!) reagovat 13 + - 1

smutna skutocnost...

Vzdavam vdaku a obdiv autorom tohto dokumentu!!
Je autenticky a nezavisly..!!
Vyjadruje smutny obraz spolocnosti v ktorej sa protizakonne obohatila skupina "vyvolenych" na ukor poctivych a pracujucich ludi.
Mnohi z tychto ludi ma velmi zdrave a spravne nazory. Chora splocnost tychto ludi zotrocila a postavila na okraj spolocnosti.
Zodpovednost za tento moralny,socialny a ekonomicky upadok ma vlada,parlament a chore zakony,ktore prijali zkorumpovani poslanci.
Sila a sanca na zmenu je v kazdom jednotlivcovi v case volieb...

zetor.milda 28.10.2009 18:12 (!) reagovat 2 + - 0

Depresivní realita a morální krize.

Kdysi mi před revolucí jeden soudruh, po té, když jsem jej kritizoval řekl: No, my jim to na chvíli zase pustíme. Od té doby mi ty slova zní v uších. Tenhle dokument mi to jen a jen dokazuje. Kdy se opět chopí moci? A bude opravdu pak lépe? To si nemyslím. Spíše očekávám čínskou cestu. To je ale hodně odtržené od dnešního reálu.

první 1 2 Další › poslední

Související