iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
3. 5. 2018
05:59 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
2299
zhlédnutí

Dobré ráno

Na Vivaldiho!

Vesnické lékařství — Zdeňka Žádníková Volencová a Jaroslav Svěcený — Burgery — Britské kočky — Zlatá včela 2018 — Závod míru nejmladších

další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Veronika Jačková 3.5.2018 8:33 (!) reagovat 48 + - 36

Očkování podle moderátorů dobrého rána

Při sledování pořadu dobré ráno, dnes 3.5.2018 v cca 6:45, mezi vstupem s koťátky a krátkým videem s další kočkou, jsem zjistila, jak všestranné máte moderátory, nejenže rozumí zvířátkům, ale dokonce i očkování. ( A to se před několika lety docent Roman Prymula pro Český rozhlas vyjádřil, že problematice očkování nerozumí 90% rodičů a většina lékařů). Vaši moderátoři Veronika Poláčková a Pavel Janošec citovali článek MUDr. Šebkové a mimo jiné několikrát opakovali, že matky s neočkovanými dětmi nemají vůbec chodit ven. Nepochopila jsem jestli jako vůbec nikdy nebo v souvislosti s epidemií spalniček? Pak nás paní Poláčková poučila, co je to epidemie. Fakt díky a neměla by paní Poláčková nějaká přesnější data, třeba jakou věkovou kategorii ta epidemie zasahuje? Nebo zda tedy ty neočkované děti podle ní ohrožují všechny očkované ve svém okolí? Na to pan Janošec kontroval vlastní úvahou, že se zřejmě ty neočkující matky (často jsou to i otcové) chtějí vrátit do doby, kdy očkování nebylo a že jsou zřejmě rozmazlené... Jakým právem se o neočkujících matkách vyjadřujete dehonestujícím způsobem ve veřejnoprávní televizi v okamžiku, kdy v ČR chybí veřejná debata o očkování? Jakým právem matete veřejnost a ignorujete fakta? Dále jsme se dozvěděli, že za nárůst autismu, alergií, nemocí nemůže očkování, ale vyšší věk rodičů. To ale jen jeden názor z mnoha, Ana závěr bylo zdůrazněno, že je potřeba čerpat z důvěryhodných zdrojů. S tím souhlasím. Ale je ranní vysílání ČT2 je důvěryhodný, vyvážený zdroj informací? Což takhle pozvat i někoho z druhé strany.MUDr Šebková není jediná, kdo se touto problematikou zabývá.

Kryštof Kalafus 4.5.2018 16:12 (!) reagovat 8 + - 31

Ale Veroniko!

V DR Ostrava jsou přece odborníci na všechno...když si nevím rady, pustím si je - a je to! Přeji hezká a dobrá rána.