iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
31. 10. 2014
17:25 na ČT1

1 2 3 4 5

2 hlasy
55569
zhlédnutí

Toulavá kamera vychutnává Česko

Uherskohradišťsko a Přerovsko

25 min | další Vzdělávání »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...
odkaz na video zhasnout pomoc zvukový popis

Přidejte svůj příspěvek

E-mailová adresa nebude v diskusi viditelná. E-mail vyplňte v případě, pokud chcete, aby Vás mohli ostatní čtenáři kontaktovat prostřednictvím našeho webu.

Vložením komentáře vyjadřujete souhlas s pravidly diskuse. Pokud tato pravidla nedodržíte, váš příspěvek může být upraven či smazán.

Sledujte diskusi emailem

Nahlašte nevhodný příspěvek

Jolana RANZ 25.2.2018 18:38 (!) reagovat 1 + - 0

TatraPlan mel take muj deda z ORLOVE doma,

stejne jako STS - tedy vyrobil si sam traktor a pracoval do svych 83 let, a byl nakonec zamestnan v nemocnici v ORLOVE 4 - tzt. Nove Mesto, ale jmenuje se ORLOVA - LUTYNE a v teto nemocnici v jednom roce umira jak ma babicka Jarmila, tak i muj otec Josef KOKOT, ja tedy ziji stale v Rakousku, ale nekdy me pripadne, ze jsme se stali obeti a jakoby nahradnimi dily pro novou vladu, ktera prisla s novym kapitalismem, tedy ja mohu jiz jen rict, to co si pamatuji, nebot muj zivot byl velmi vice nez normalni a velmi komplikovany. Hezky den, zdravim Vas vsechny z Vidne a myslim si,ze nyni nastala pro me ta spravna doba a vratit se zase domu do Karvine na ul. U Studny 2292, abych pomohla matce a bratrovi, aby nebyli obeti a ja jim mohla znovu v necem pomoct, nebot tady nejsem jiz potrebna. Mejte se moc hezky. Jolana

Související