iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
17. 4. 2012
10:00 na ČT2

1 2 3 4 5

10 hlasů
2237
zhlédnutí

Do práce

Ladislav: fotonadšenec a pošťák — První byznys přikázání: buďte jiní — Kdo se stará o hromadný vozový park? — Aleš pažitkářem — Postřehy Veroniky Freimanové

26 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Ladislav: fotonadšenec a pošťák

  0:44 do playlistu

  Ladislav: fotonadšenec a pošťák
  Pan Ladislav vede obchod se vším, co patří ke klasickému focení. Vybavení temné komory, zvětšováky, objektivy, filmový materiál, klasické fotoaparáty atd. atd. Svému království říká Kamrlík fotografie a svůj „byznys“ by nevyměnil. Ovšem k tomu, aby ho vůbec utáhl, si musí přivydělávat. Rozvozem pošty.

 • První byznys přikázání: buďte jiní

  7:50 do playlistu

  První byznys přikázání: buďte jiní
  Jak je v podnikání důležité odlišit se od konkurence, být výjimečný – pojetím i sortimentem? Vysvětlíme a navedeme správným podnikatelským směrem.

 • Kdo se stará o hromadný vozový park?

  10:00 do playlistu

  Kdo se stará o hromadný vozový park?
  Tramvaje, autobusy, trolejbusy. Jezdíme jimi denně. Pojďme se podívat na místo, kde se starají o to, aby všechna vozidla dopravního podniku byla v dobré kondici.

 • Nabídka práce
 • Aleš pažitkářem

  15:20 do playlistu

  Aleš pažitkářem
  Také jste si všimli, jak krásně v televizi vypadají trávníky, po kterých běhají fotbalisté? Aleš si vyzkouší práci trávníkářů, kteří mají tu zelenou nádheru na svědomí. A zeptá se, zda by se jim nemělo říkat spíš pažitkáři. Trávník je přece pažit, ne?

 • Postřehy Veroniky Freimanové

  22:03 do playlistu

  Postřehy Veroniky Freimanové
  Podle nejrůznějších diváckých anket bychom v současné době těžko hledali úspěšnější a populárnější českou herečku. Veronice Freimanové se evidentně daří. Užívá si to?

Přehrát vše

Související