iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
27. 11. 2011
11:30 na ČT2

1 2 3 4 5

3 hlasy
2442
zhlédnutí

Máte mě!

Leguán kaskadér — Nálada pod psa — Chytrá vydra

13 min | další Magazíny »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Leguán kaskadér

  0:52 do playlistu

  Leguán kaskadér
  Nápad darovat leguána zeleného není tak úplně nápadem dobrým. Obdarovaný to vydržel dva roky, než se odvážil zvířeti, kterého se ještě ke všemu bál, najít nové majitele. Ti se ukázali jako správná volba. Z leguána Mefista se stal mazel a miláček rodiny. Dnes je dvanáctiletý senior rád v klidu a užívá si šimrání pod krčkem ve svém teráriu. Nebylo to vždycky tak. Zamlada byl Mefisto samé překvapení…

 • Nálada pod psa

  7:18 do playlistu

  Nálada pod psa
  I psi trpí stresy a úzkostmi. Zvlášť, když mají za sebou to, co francouzská buldočka Selinka. Tito pejskové, i když vypadají bojovně, mají křehké a citlivé duše. Selinka na hodné a pečlivé majitele čekala dlouho. Prožila fyzická napadání, z nichž vyšla s poraněnou páteří a vředy na dvanácterníku. Ty jako následek dlouhodobého stresu. Každý, kdo se ujme staršího pejska, musí počítat s tím, že si s ním bere i celý jeho dosavadní život.

 • Chytrá vydra

  11:18 do playlistu

  Chytrá vydra
  Jihočeské vydry jsou pořádní šprýmaři, a tak se jedna hned na přivítanou zakousla svému bratrovi Vaškovi do prstu. Pak si nádherně rozuměli a vy se při tom všem ještě dozvíte, jak dlouho vydra vydrží pod vodou a proč se tyto nádherné šelmy staly maskotem Zoo v Hluboké nad Vltavou.

Přehrát vše

Související