iVysílání

stránky pořadu
Premiéra:
2. 12. 2011
18:50 na ČT2

1 2 3 4 5

1 hlas
1224
zhlédnutí

Kultura s Dvojkou

Mozart Group na Dnech polské kultury — Ballet Days Olomouc — Fotografická kniha Simona Barkera o punkovém hnutí — Jan Hísek v Rudolfinu

12 min | další Publicistika »

upozorňovat

do playlistu

Přehrávač videa

Načítám přehrávač...

přehrát vše

 • Mozart Group na Dnech polské kultury

  0:38 do playlistu

  Mozart Group na Dnech polské kultury
  Humor a hudba jsou srozumitelné všem. Proto je také fenomenální kvarteto Mozart Group proslaveno ve světě tak, že koncertuje s hvězdami typu Bobby McFerrina. Bylo i ozdobou Dnů polské kultury v Kroměříži.

 • Ballet Days Olomouc

  3:41 do playlistu

  Ballet Days Olomouc
  Taneční festival Ballet Days Olomouc se v moravské metropoli uskutečnil již potřetí. Jako vždy jej doprovodila také soutěž Grand Prix Award. Exkluzivními hosty galavečera byli sólisté Národního divadla Michal Štípa a Nikol Márová.

 • Fotografická kniha Simona Barkera o punkovém hnutí

  6:13 do playlistu

  Fotografická kniha Simona Barkera o punkovém hnutí
  Punkové hnutí druhé půle sedmdesátých let jsme díky železné oponě nevnímali jako něco, co by zdejší umění mělo nějak zásadně ovlivňovat. O to pozoruhodnější je, že fotografická kniha Simona Barkera, mapující jeho začátky, vznikla a vychází v Praze.

 • Jan Hísek v Rudolfinu

  9:32 do playlistu

  Jan Hísek v Rudolfinu
  Pražská galerie Rudolfinum pokračuje v linii malých výstav soudobých českých umělců. Pod názvem "Noční jezdec" zde nyní najdete plátna výrazné osobnosti střední generace - Jana Híska.

Přehrát vše

Související